לנקות גלישת תיאחז גלישת מפיץ

לנקות גלישת תיאחז גלישת מפיץ

שנג'ן Chengxing אריזה & חומר ושות', בע מ הוא אחד היצרנים הטובים ביותר pvc תיאחז הסרט, ברוכים הבאים לייבא בזול pvc תיאחז הסרט מהמפעל שלנו. חומר פרטי מהיר: LLDPE סוג: מתח לסרטי השימוש: אריזה הסרט תכונה: קשיות הוכחה לחות: סוג עיבוד רכה: יציקה...

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

תכונה:

ניתן להשתמש תנורי מיקרוגל ומקררים: גלישת תיאחז לא להמיס או קרע בטמפרטורות קיצוניות. מזון קפוא עטוף PE ניתן מיד מופשר או מחוממים בתנור מיקרוגל.

קל לשימוש: PE תיאחז גלישת אחיזה חותמות כל משטח, כולל צלחות, זכוכית או וואר קרמי. בשל הגמישות המונית של הסרט, קל למתוח לאטום כל מיכל מזון.

לשמור על מוצרים טריים להתייבש: גלישת תיאחז PE יש נכון אדי המים והגז קצב השידור כדי להאט את הנשימה של פירות וירקות כדי למנוע התייבשות.

לשמירה על טריות ולשמור על הטעם של המזון הטרי: PE דבקים לעטוף את זה כמו שכבה נוספת של העור מכשול זה מאריך את חיי המדף של מזון טרי. זה שומר לחות במזון תוך שמירה על טעם טרי וצבע.

תצוגה משופרת: PE תיאחז גלישת תערוכות של שקיפות גבוהה ומראה מבריק בסרטים שלו. פעולה זו מסייעת לשפר את ההצגה החזותית של המזון. אריזה מ' גורם לאוכל להיראות צעיר ומבטיח את המוצרים הכי יפה.

היגיינה: מספק מחסום וסטרילי, היגיינה כדי למנוע ריחות מזון וחיידקים. ודא במיקרוגל או מקרר לא לשפוך על האוכל מפני ניקוי.

זוג:Cling הסרט בית מלון השתמש Pvc הטוב ביותר עבור מזון כיתה הבא:PE Cling לעטוף את הספק

חקירה