איכות גבוהה להיאחז ספק לעטוף

איכות גבוהה להיאחז ספק לעטוף

שנזן Chengxing אריזה & חומר ושות 'בע"מ הוא אחד הטובים ביותר pvc cling יצרני הסרט, מוזמן לייבא סרט זול pvc cling מהמפעל שלנו. פרטים נוספים חומר: LLDPE סוג: למתוח את הסרט שימוש: אריזה סרט תכונה: לחות הוכחה קשיות: רך סוג עיבוד: יציקה ...

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

שם המוצר: סרט ההדבקה

מותג: Chenxing

חומר: PE / PVC

מפרט: 300mm * 10mic * 0.083kg * 0.1kg

אורך: 30M

GW: 0.183kg

NW: 0.083 ק"ג


תיאור

ניתן להשתמש בתנורי מיקרוגל ומקררים: הוא אינו ממיס או קורע בטמפרטורות קיצוניות. מזון קפוא עטוף יכול להיות מופשר או מחומם בתנור מיקרוגל מיד.

קל לשימוש וקל לשימוש: חותם כל משטח, כולל צלחות, זכוכית או כלי קרמיקה. בשל גמישות המסה של הסרט, קל למתוח לאטום כל מיכל מזון.

מוצרים טריים לשמירת לחות: לחבילה יש קצב שידור תקין של גז ואדים, אשר יכול להאט את הנשימה של פירות וירקות כדי למנוע התייבשות.

שמור את זה טרי, לשמור על הטעם של מזון טרי, לשמש שכבה שנייה של מחסום העור כדי להאריך את חיי המדף של מזון טרי. שמור את הלחות בתוך המזון תוך שמירה על טעם וצבע טרי.

עיבוד משופר: מציג שקיפות גבוהה ומראה מבריק. זה עוזר לשפר את המצגת החזותית של האוכל, מה שהופך את האוכל נראה רענן ומבטיחה את המוצרים הנראים הכי טוב.

חסכונית: שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ייצור חומרי גלם באיכות גבוהה מכל רחבי העולם, הוא סרט דק ועמיד כי הוא חסכוני מאוד בהשוואה ליצרנים מובילים אחרים.

זוג:PE Cling לעטוף את הספק הבא:לא

חקירה