מחממים סרט הפסיכולוג PVC- לכווץ סרט PVC הסרט הפסיכולוג חום

- Apr 25, 2019-

הפסיכולוג הסרט - חומר עשוי פולימר סרט פלסטיק. כאשר החום מוחל, הוא מתכווץ בחוזקה בכל מקום בו הוא מכסה. הפסיכולוג לעטוף הסרט לכווץ יש שימושים רבים. חלק מהשימושים הנפוצים לעטיפה מתכווצים הם עבור אריזות מזון, סלסילות מתנה, קופסאות, צעצועים, ספרים, סבונים ועוד. להלן פירוט של שני הנפוצים ביותר להתכווץ לעטוף.


PVC הפסיכולוג הסרט - להתכווץ לעטוף עבור מגוון רחב של יישומים. PVC עמיד פוליוויניל כלורי. פוליויניל כלוריד הוא פלסטיק השלישי בגודלו בעולם. סרט הפסיכולוג PVC הוא הסרט הנפוץ ביותר להתכווצות, והוא הוחלף על ידי polyolefin (POF) להתכווץ לעטוף לפני כמה שנים.

拉伸膜26

שימושים נפוצים של PVC הפסיכולוג להתכווץ הסרט - השימוש PVC הפסיכולוג הסרט כולל: אריזה, CD ו- DVD אריזות, תוכנה, פחיות קטנות, ופריטים שאינם אכילים אחרים.


החסרונות של הסרט הפסיכולוג PVC - חוזק חותם, בעיות אחסון ואטימה על ידי מוצרים הם חסרונות נפוצים של סרט הפסיכולוג PVC. Plasticizer ב לעטוף את PVC להתכווץ מתחת בתנאים קרים ומתרכך תחת תנאי טמפרטורה גבוהה, ובכך לפגוע בכוח החותם ואת הפלסטיק. לעטוף את הפסיכולוג PVC גם משחרר כמות קטנה של מימן כלורי לתוך האוויר ופיקדונות פחמן על איטום. אוורור תקין נדרש לאטום את הסרט הפסיכולוג PVC.


זוג:לא הבא:פוליאתילן הפסיכולוג הסרט - הספק הספק