הקפד לשים לב חומרי הגלם של זווית נייר

- Jun 12, 2018-

פינות נייר עשויים מחומר PVC, אך חומרי הגלם המיוצרים אינם זהים. כמו המפעל שלי הוא הבחירה של pvc אבקת תוסף שחיקה, כמה יצרנים אחרים אינם, על מנת להפחית עלויות הם משמשים לרכוש גרוטאות PVC של כמה יצרנים להוסיף תוספים אחרים כדי לייצר, כלומר הם בחרו חומרים ממוחזרים.

פינות הנייר המיוצרות מחומרים חדשים עשויים לעיתים להיגרם על ידי העובדה כי כמות brighteners הוסיף הוא לא כל כך לבן, אבל בסך הכל המוצרים שקופים יחסית ואין להם זיהומים מסוכנים אחרים. בפינות יש זיהומים, אשר ניתן לראות על ידי פנימי. עבור מוצרים מסוימים, כמה מציעים לך מחיר נמוך מאוד, לא רק להסתכל על המחיר. מחיר עלות החומר החדש נקבע על ידי שימוש בחומרים ישנים. יש צורך לדעת כי הייצור של חומרים ישנים pvc אינו משולב היטב עם תוספים. איכות המוצרים המיוצרים נמוכה, ושימוש במוצרים ישנים יגרום להתנגדות לבנייה ולהשפיע על התקדמות הבנייה.

הקרניים הכהות בפינות נייר בידוד תרמי מתייחסות למיקומים של הפינות הפנימיות (קירות, צילינדרים ופתיחי דלת) ומשתמשות במלט מלט של 1: 2 כדי ליצור מבנה אחזקה הדומה לזווית פלדה. זווית.

פינה חשוכה היא בדרך כלל לא קשה כמו טיט, כך להגדיל את שיעור המלט עם מלט 1: 2 מלט. כל צד הוא כ 50mm רחב יכול להיות משולש. גובה זווית ההגנה הוא 2000 מ"מ מהקרקע. השיטה של הגנה בפינה עבור הקיר הפנימי, צילינדר הדלת פתחים צריך לענות על דרישות העיצוב. כאשר אין צורך בתכנון, יש להשתמש במלט מלט של 1: 2 כפינה חשוכה, שגובהו לא יפחת מ -2 מטר, ורוחבו של כל צד לא יפחת מ -50 מ"מ.


זוג:תקני ביקורת נייר פינה הגנה? כיצד ניתן לבדוק? הבא:היתרונות של נייר פינה מוצרי אריזה