איך פינות נייר יש מקום באריזה

- Jun 06, 2018-

כמו הייצור הירוק בהדרגה הופך את הסיסמה עבור מפעלים רבים ומפעלים, זווית הגנת נייר יש בהדרגה להיות פופולרי עם השוק. זה לא רק מפחית את מידת הזיהום הסביבתי, אבל יש גם מראה קלאסי כי הוא אופייני למדי של התרבות הסינית הקלאסית. אריזות נייר יש את היתרונות של עלות נמוכה, שימור משאבים, וכן כמות גדולה של שימוש הייצור תחת עיבוד מכני. הפוך מוצרי נייר חומרי אריזה למגוון רחב של יישומים.

עם זאת, כל הדברים יש יתרונות וחסרונות. בתהליך של פיתוח מתמשך של אריזות נייר, אנשים גילו גם את החסרונות של אריזות נייר, כגון אריזה קרטון ירודה, עיוות קל וכן הלאה. לנוכח בעיות אלה בפיתוח, פינות נייר צמחו באריזות נייר, במיוחד אריזות קרטון דבש ואריזות קרטון גלי. לאורך כל תהליך הפיתוח, גם פינה להגנת הנייר החלה לשנות את צורתה, מוקפת בפינה מוגנת, בפינת הגנה כיפוף, בהגנה על פינה בצורת U וכן הלאה. באריזת קרטון של חלת דבש, השתמש תחילה בקופסת חלת דבש כדי להפוך את גוף התיבה, להפוך אותה לקופסה מלאה, ולאחר מכן השתמש בפינה להגנת נייר כדי לחזק אותה.

השילוב של פיסת הנייר ואת הקרטון חלת דבש לא רק משפר את הביצועים דחיסה של תיבת נייר חלת דבש, משפר מאוד את יכולת הנשיאה של תיבת נייר חלת דבש, אלא גם משפר את הביצועים האסתטיים של תיבת נייר חלת דבש, מה שהופך את המראה החיצוני של את תיבת נייר חלת דבש מושלמת יותר. לאחר קיומו של פינה ההגנה נייר, החסרונות של קרטון גלי כגון קיבולת העומס עומס קל דפורמציה קלה יש גם שיפור משמעותי.

במשך תקופה ארוכה, הצורה והיישום של פינות ההגנה על הנייר לא השתנו. הם רק ברים ישר משמשים כיסוי מגן עבור קרטונים. עם זאת, עם הביקוש הגובר פינות נייר, היקף השימוש בו הוא גם מתרחב כל הזמן, למשל, מן הפיתוח הקודם של שולי קרטון לפינות שמסביב כמו כיסוי מגן עבור חביות כגון סלילי פלדה. פינות בצורת U כמו גרסה אחרת של ההגנה פינה נייר, השימוש בו הוא גם עולה.

בסביבה הנוכחית, פינות בצורת U משמשות בעיקר לייצור מגשי נייר. לעומת פינות בצורת V, היתרונות של סוג הנייר פינות בצורת U הם אפילו יותר ברור. לכן, זו הסיבה מדוע פינות נייר מסוגלים לתפוס מקום בשוק האריזות.


זוג:מגיני קצוות המוצרים מסייע לשפר את הביטחון טיפול נטען palletised הבא:נייר זווית חרוז