הקלטת רעש נמוך עבור פחות רעש

- Apr 26, 2019-


הקלטת רעש נמוך עבור פחות רעש

הקלטת רעש נמוך הוא אידיאלי עבור סביבות אריזה נפח גבוה ובמקומות בהם דרושה רעש מינימלי. הקלטות האלה ידועים כדי לספק אקסלנט הדבקה ומופעים אמין במיוחד כאשר מדובר על איטום קרטונים וחבילות בעיקר עבור המשלוח הרבה זמן מרחקים.

הם זמינים בצבעים שונים (כולל חום בהיר), בגלילים גודל שונים, מגובה עם דבק בסיס מים הפועל ביעילות בטמפרטורות נמוך וגבוה.

רוברעש נמוך קלטותעלות יעיל ומה האלטרנטיבה הטובה ביותר להקלטות ויניל. הם ידידותיים לסביבה באפשרות, שהופך אותם בחירה הכי טובה בכל ימות.

רעש בסביבה עמוס של עבודה יכול להיות בעיה אמיתית. רעש יכול להשפיע לרעה את המומנטום של העובדים, כמו גם הריכוז שלהם מחסן עסוק או חדר אריזה. זה ולכן חשיבות כדי להבטיח של ידידים עובד סביבה. רעש נמוך דבק קלטות לא רק מספקים adhesiveness חזק את החותם תיבות, קרטונים בחוזקה, אלא גם להבטיח מקום עבודה צנוע, ללא כל רעש מן החלוקה.

הם בעיקר ניילון בטבע, תספק את הפתרונות הטובים ביותר אריזה דרישות. הם קל לשימוש קלטות בעזרת חותכני או מספריים. חתכים המכתבה המסודרת ביותר והמהירה ביותר אולם מתקן הקלטת אריזת מטופלים או שולחן העבודה יכול לשמש. הם הקלטות עמיד וחבשו קשה לספק עמידות גבוהה בפני לכלוך ולחות.

שאר התכונות שלרעש נמוך פלסטריםכוללים; הם הלא-מתיחה, דורשים לא רבוד, הם חלק ויש להם משטח נקי. רעש נמוך קלטות יש גם מאפיינים הדבקה חזקה, הם עמידים וקלי (ומכאן נייד), חוזק מתיחה גבוה, המאפיין אנטי-משיכה חזקה, הם לא רעיל, סביבתי ידידותי, תיכנס באיכות גבוהה, הם גם להדפסה. מגוון רחב של מבחר קלטות רעש נמוך מבחינת גודל צבע ואורך לענות על הצרכים שלך.

עם השימוש של יד שנערך מנפק קלת משקל, הקלטות איטום האלה הם מאוד קל לשימוש. יש להם מגוון רחב של יישומים כולל איטום קרטון עם אוטומטי מכונות, מתנות גלישת, חסון, bundling וגם יכול לשמש גם מגיני קישוט. הם נמצאים בשימוש נרחב משלוח של מוצרים, הן הקלטות האידיאלי ביותר עבור איטום קרטון, משטחים merchandises.רעש נמוך קלטותגם לבצע מצוין עבור יישומי מחשב וגם יד.

מלבד היתרונות רעש נמוכה, אתה מקבל הרבה שנים (10 שנים) של ניסיון רב עם קלטת דבק רעש נמוכה. הגדלים מתאימים לכל צרכי הלקוח, המאפיין הדפסת לוגו לקלטת הזו גם מספקת ללקוחותיה לשים סימני שלהם על קרטונים. הם גם עוברים תהליכי בקרת איכות קפדנית גבוהה במהלך ואחרי הייצור. רעש נמוך קלטות בחירה מצוינת עבור דואר חדרים, המושלם עבור אריזה נפח גבוה.

המאפיינים האחרים של קלטת רעש נמוך כוללים; יש רגיעה שקט, אין delamination של רדיד האלומיניום, אור רגיעה כוח ואיכות יציב. תמיד לוודא כי ההקלטה נשמרת בטמפרטורות נמוכות על מנת להבטיח כי המאפיין רעש נמוך לא שיככה. טמפרטורת אחסון של בין 15 ל 30 מעלות הוא מספיק טוב.

זוג:ההיסטוריה של סרט דביק הבא:מה ההבדל בין סרט בד לסרט רגיל