יצרן לוח זווית הנייר

- Apr 18, 2019-

נייר זווית חרוז , הידוע גם בשם קצה הלוח , הוא אחד מוצרי אריזה הפופולרי ביותר בעולם, החלפת אריזות עץ ועוד שיטות אריזה מגושם. יש לו את המאפיינים של מחיר נמוך, משקל קל, תקיפות דרישות איכות הסביבה. ידוע גם נייר זווית זווית או לוח נייר פינה, לוח קצה, נייר זווית, נייר זווית נייר, נייר צינור קרטון בקר מעוצבים על ידי קבוצה של שומרי זווית. הקצוות חלקים ושטוחים, ללא קוצים ברורים, והם מאונכים זה לזה. זה יכול להחליף 100% מיחזור עץ הוא חומר חדש אריזות ירוק חדש. פינות נייר עם דבק מסיס במים כמו קלסר הם ממוחזרים בקלות, מה שהופך אותם מוצר אידיאלי לסביבה.


פינה נייר מגן על כל המטען הניח על המזרן. הוא משמש יחד עם חסון (או קרום ארוזות) כדי להפוך את הקרטונים המקורי מקוטע מקוטע, צלחות, צינורות מתכת, רכיבים אלקטרוניים ופריטים אחרים המשרד. באופן כללי, למנוע את הסחורה מן הטיה ו קורסת. יתרון גדול נוסף של פינה הנייר היא שזה מאוד נוח לפרוק, פשוט לחתוך את הרצועה או את הסרט תיבת.


אם פינה הנייר משמש רק כדי להגן על פני השטח, ולא צריך חיזוק, עובי יכול להיות 3 מ"מ. הגודל ניתן לקבוע לפי גודל הפינה. כדי להפחית את העלות, כמה הגנה זווית קטנה יכול לשמש גם כדי להגן על הרצועה. הפינות ההדוקות ניזוקו.

※ הגדל את לחץ הערימה של הקרטון

על ידי הצבת פינות הנייר על ארבע פינות הקרטון, הוא יכול לשפר את כוח הערימה של הקרטון, ריפוד כאשר נתון להשפעה חיצונית, וערימה את הקרטונים מבלי לסחוט את התוכן.


זוג:נייר אנגלר ומהו החומר הבא:נייר פינות יתרון שש רזולוציה גדולה