מבוא הזווית נייר

- Jun 12, 2018-

פינה להגנת נייר, המכונה גם לוח הגנה פינה ואת זווית נייר ברזל, עשוי נייר צינור קרטון פרה. זהו סוג חדש אידיאלי של חומר אריזה ירוקה עונה על הדרישות להגנת הסביבה. יש את המאפיינים של התנגדות הלחץ, משקל קל, עלות נמוכה וכן הלאה. זה יכול להגן ביעילות על הקצוות ואת פינות המוצרים במהלך הטיפול, אחסון ותחבורה. זה יכול לשמש יחד עם מגשים קופסאות כדי ליצור חבילה הכוללת מוצק כדי למנוע את המטען מן הטיה ו קורסת ולהגביר את הערימה כוח של קרטונים. כדי למנוע נזק למוצר הנגרם על ידי האריזה. בשימוש נרחב מכשירים אלקטרוניים, מוצרי היי-טק, רהיטים, ריצוף ומוצרים אחרים אריזה ואספקה. עובי המפרט שלה נבחר מ 3 מ"מ ל 8 מ"מ והוא יכול להיעשות מ 3 ס"מ ל 10 ס"מ.

זווית ההגנה על הנייר מתבצעת על ידי גלגלת המעבר הרב-תכליתית הקשה והדבקה של קרטון פרה ונייר צנרת רב שכבתית, וחיתוך לפי האורך הנדרש על-ידי הלקוח. פינות הם בזווית של 90 מעלות עם משטח חלק ולא קוצים גלויים.

הגודל של זווית ההגנה על הנייר נע בין 25 מ"מ ל -90 מ"מ, עובי מ -3 מ"מ ל -7 מ"מ, והאורך ניתן לחתוך באופן שרירותי בהתאם לצורך. מפרטים נפוצים הם 40mm רוחב, 50mm, 70mm, עובי 4mm, 5mm

השימוש בפינות להגנה על נייר ובמגשים יכול לחזק את האריזה הכוללת של המגשים כדי למנוע מהם להטות ולהתמוטט. כאשר פינות ההגנה על הנייר מונחות על הקרטון החיצוני לאריזות, קרטוני ההגנה אינם משוכים בחגורות האריזה, ובמקביל חוזק הפינות של הקרטונים מחוזק; פינות ממוקמות בפינות הפנימיות של הקרטון כדי לשפר את כוח הערימה של הקרטון ולהפוך את החבילה חזקה.


זוג:נייר פינה יתרונות כיסוי תחבורה הבא:חלוקה לרמות את היתרונות פונקציונלי של נייר צדודית פינות