נייר אנגלר ומהו החומר

- Apr 03, 2019-

פינה נייר (נייר זווית חרוז) , הידוע גם בשם צלחת קצה, הוא אחד מוצרי האריזה הפופולריים ביותר בעולם, אשר משמש להחליף אריזות עץ ושיטות אריזה כבדים אחרים. מודל השירות יש את המאפיינים של מחיר נמוך, משקל קל, תקיפות, דרישות להגנת הסביבה וכן הלאה. ידוע גם נייר זווית זווית או זווית הלוח הגנה, צלחת קצה, נייר זווית, נייר זווית נייר, עשוי נייר צינור גזה נייר פרה נייר על ידי סט שלם של מכונת הגנה זווית, שני הקצוות חלקים וחלקים, יש ללא קוצים ברורים, והם בניצב זה לזה, יכול להחליף 100% מיחזור של עץ, זה חומר חדש אריזות ירוק חדש. קל למחזר את פיסת הנייר עם דבק מסיס במים כמו דבק, וזה מוצר אידיאלי להגנת הסביבה .


1.Provide אריזה מוצק עבור המשטח התחבורה.

שומר פינה הנייר יכול להגן על הקצוות והפינות של כל הסחורה מותקן על המזרן, והוא משמש יחד עם חגורת האריזה (או תיבת הסרט) כדי להפוך את קרטונים פיסות מקורי רופף, צלחות, צינורות מתכת, רכיבים אלקטרוניים אחרים פריטים לתוך שלם מוצק, למנוע הסחורה מ הטיה והתמוטטות. יתרון נוסף של הגנה פינה נייר היא שזה מאוד נוח לפרוק, כל עוד אתה לחתוך את החגורה האריזה או תיבת הסרט.


2. מניעת נזק חיצוני.


אם השימוש בזווית נייר הוא רק כדי להגן על פני השטח, ולא צריך להיות מחוזק, עובי של 3mm ניתן לקבוע על פי גודל הזווית, על מנת להפחית את העלות, אתה יכול גם להשתמש בפינה קטנה הגנה מפני שחגורת האריזה פגומה מדי בפינה.3. להגביר את הערימה לחץ על קרטונים.  

הצבת פינת הנייר על ארבע פינות הקרטון יכולה להגביר את כוח הערימה של הקרטון, לפעול כחיץ במקרה של השפעה חיצונית, ולערום את הקרטון יחד מבלי לסחוט את התוכן פנימה.

זוג:לא הבא:יצרן לוח זווית הנייר