נייר זווית חרוז

- Jun 14, 2018-

מאחר שמגן פינות הנייר יכול להפחית באופן משמעותי את הנזק שנגרם למטען במעבר, הוא נחשב למוצר אריזה שאפתני שיכול לעזור למשתמש להגדיל את ההפשטה החיצונית של המוצר. בהתאם לשיטות ולתחנות ההובלה השונות, פינות הנייר הן בשימוש אוניברסלי.

הסערה הסביבתית הפחומה נמוכה שפרחה ברחבי העולם התפשטה לאזור האריזות והציגה את הרעיון של אריזות פחמן נמוכות. התוכן העיקרי של אריזות פחמן נמוכה כוללים אריזה קל, ייצור נקי, מוצרים מוגמרים ירוק, חיסכון באנרגיה הפחתת פליטה, חיתוך נייר של עץ. נייר תחליף עץ הוא המוקד של אריזות פחמן נמוכה. מיחזור פסולת הנייר לא רק מפחית את כמות העץ המשמש, אלא גם חותך את העצים, משאיר פינות (אנג נייר מגן על המצב האקולוגי, נייר חלת דבש חוסך אנרגיה, חוסך מים, ומקטין פליטות

מניעת נזק חיצוני: תחולת זווית הגנת הנייר דומה לזו של קופסאות עץ. כיום, אובדן המשלוח הפך לאחד הבעיות המטרידות ביותר עבור סוחרים רב לאומיים, והוא יכול מחסה בפינות פגום של פינות המוצר.

נייר זווית חרוז, הידוע גם בשם קצה הלוח, הוא אחד מוצרי האריזה הפופולריים ביותר בעולם והוא משמש להחליף אריזות עץ ועוד שיטות אריזה מגושם. יש את המאפיינים של מחיר נמוך, משקל קל, התמדה, ואת הדרישות המתאימות להגנת הסביבה. כינוי פינה נייר או לוח פינה נייר, לוח קצה, 9001 נייר נייר נייר חלת דבש נייר דרך נייר זווית ISO, נייר זווית נייר, נייר צינור חוט נייר בקר קרטון על ידי קבוצה של הגנה זווית מכונת הדחקה סטריאוטיפית, שני הצדדים חלקה ושטוחה , Le חרוז), הידוע גם בשם הלוח קצה, אין קוצים ברורים מאונך זה לזה. זה יכול להחליף 100% של העץ ולקבל אותו ולטפל בו שוב. זהו סוג חדש של חומר אריזה ירוקה כי הוא שאפתנות.


זוג:איך פינות נייר יש מקום באריזה הבא:פינה נייר איכותית מגנה על המוצר