פינה נייר משפר את המודעות למותג כמפתח לפיתוח

- Jun 06, 2018-

הפיתוח של תעשיית הגנת הנייר בפינה נמשך זמן רב, אך תעשיית הגנת הנייר בפינה בעידן החדש חשפה חסרונות רבים, כגון פלגיאט רציני בשוק ואיכות ירודה, אשר הפכו מכשולים להתפתחות של בתעשייה. למה זה? הסיבה העיקרית לכך היא המודעות למותג חלש של יצרני פינות נייר וחוסר השפעה המותג.

ישנם מותגים רבים בתעשיית הנייר הגנה בפינה, וכן מותגים ידועים רבים בתעשייה. עם זאת, ארגונים קטנים ובינוניים רבים לא מבינים את החשיבות של המותג, אלא גם להוביל למצב שבו ישנם סוגים רבים של נייר מוצרים יצרני פינה בשוק, אבל איכות המוצר הוא מעורב. בשל היקף מוגבל שלהם ואת הכספים המוגבלים, רוב חברות קטנות ובינוניות אלה אין ראייה לטווח ארוך. הם רק מסתכלים על האינטרסים המיידיים ומתעלמים מההתפתחות ארוכת הטווח של המפעל. לאחרונה, אפילו כמה חברות מותג גדול לעתים קרובות חווים תנודות ביצועים ו תנודתיות המכירות, אשר משקף גם את הקשיים בפני יצרני פינה נייר המקומי.

נכון לעכשיו, ידועה בפינה נייר המותגים המפעל בסין הם בדרך כלל לא מושרשים עמוק צעירים, והם מושפעים גם על ידי ענקים של יצרני פינה נייר זרה. התחרות המקומית היא קשה, וחברות זרות להסתכל על השוק המקומי של סין. יצרני פינה רבים נייר יכול להיות אמר לשרוד בסדקים. במצב זה, זה הכרחי להגביר את המודעות למותג ואת המותג ערך המותג.

העיתון מגן על תעשיית הזווית של פיתוח סוג סדנה קטנה הקודמת לניהול הארגון המודרני, עברה סדרה של שינויים, אבל ניהול של ניהול הארגון ואת המודעות למותג עדיין בחיתוליו בסין. . המגן נייר התעשייה צריכה ללמוד מ מושגים זרים מתקדמים כדי להשיג התפתחות משלה. שילוב של ניסיון ניהולי מתקדם בחו"ל ואת המצב שלה, Tailor עשה אסטרטגיית המותג שמתאים את עצמו ואת חקר וטפח ערך המותג לפני זה יכול להיות הוקמה בין יצרני פינה נייר רבים. לא נופל.

זוג:איכות פינות מקופל הוא תנאי הכרחי הבא:עד כמה הידע של הדיוט של תעשיית הגנת הנייר?