מפרט, מחירים, מאפיינים של נייר קראפט נייר

- May 27, 2019-

קראפט נייר קלטת מחיר

קלטות נייר קראפט בדרך כלל יש בגדלים ובמחירים שונים, והמחיר הוא שונה. בדרך כלל, המחירים נע בין 1 יואן ליותר מ 10 יואן, בהתאם אורך, רוחב ועובי.


מאפייני קלטת נייר קראפט

הדבקה עצמית נייר דבק קראפט עשוי נייר קראפט מצופה גומי אקרילי או דבק גומי טבעי. יש עמיד למים, צמיגות חזקה, חוזק מתיחה גבוה, החזקה טובה, לא השתאה, עמידות מזג האוויר יציב.

רטוב מים מבוסס נייר קראפט נייר עשוי נייר קראפט כחומר בסיס מצופה עמילן צמח אכיל. זה דביק אחרי מים חולפים. זה ידידותי לסביבה ללא זיהום. זה יכול למחזר משאבים מתחדשים, פתיחת תיבת, צמיגות גבוהה ולא השתאה. כדי להבטיח צמיגות לטווח ארוך אינו יעיל במקרה של לחות.


מפרט של קלטת נייר קראפט

יישומים שונים דורשים קלטות נייר קראפט עם מפרטים שונים. אז, מה הם מפרטים של קלטות קראפט נפוצים נייר? עובי של קלטות נייר עצמית קראפט הנפוץ הוא בדרך כלל 0.15mm, ורוחב הוא בעיקר 48mm, 50mm, 60mm, 72mm, וכו '; קראפט נייר קלטת עובי הוא בדרך כלל בין 0.13 ו 0.25 מ"מ רוחב הוא בין 10 ו 1240 מ"מ. אורך קלטת נייר קראפט הוא אקראי מאוד, אבל רוב זה 50 מטר. מפרט מיוחד של נייר קראפט נייר יכול גם להיות מותאם אישית ליצרן, בדרך כלל זה יכול לענות על הדרישות של כל מפרט.

זוג:החלק השני של השימוש של הסרט למתוח הבא:שני סוגים של יד למתוח הסרט