איכות הסרט למתוח קשורה טוהר של פוליאתילן

- Jul 04, 2018-

איכות הסרט גלישת קשורה טוהר ואיכות של פוליאתילן חומר גלם. ניתן לומר כי איכות החומר גלם פוליאתילן קובע את איכות הסרט גלישת.

הסרט למתוח הוא קשה יותר מכני מאשר סוגים אחרים של הסרט למתוח, מה שהופך אותו ניסוח ייחודי. פורמטים אופייניים למתוח סרטים הם: פוליאתילן טהור, פוליאתילן ועוד מאסטרבץ, פוליאתילן וחומרים ממוחזרים, פוליאתילן וחומרים ממוחזרים ומאסטרבט. אופי הנוסחה שונה מאוד.

סרט גלישת טוב הוא שקוף לחלוטין, הסרט הוא אחיד, להרגיש את היד היא טובה, לא מתרחש רעש במהלך תהליך משיכה, ואת הלחץ retracting הוא אחיד יחסית, אשר משופרת באופן קבוע או מופחת, אשר עולה בקנה אחד עם התכונות הפיזיות של פוליאתילן.

ליצרנים מסוימים אין טכנולוגיית ייצור, וקו הייצור הפוך. רק את הפורמולציה של polyethylene ו masterbatch ניתן להשתמש. זה יכול להאיץ את העבודה, אבל האיכות של הסרט למתוח המיוצר הוא מדאיג. מוצר זה הוא שקוף בדרך כלל וישמש במהלך השימוש. משיכת רעש נוצרת, ואף על פי משיכות משופרת, הלחץ retraction ואת ההתנגדות לנקב יכול להיות מוחלש מאוד, וזה יכול להיות אמר כי הסרט לעטוף הוא ארוך יותר מאשר הסרט רגיל לעטוף.

הסרט עטיפה הוסיף עם חומר ממוחזר בניסוח הוא אטום בעצם, יש יד מחוספס יש תחושה חזקה של עובי. מי לא יודע את זה גם חושבים סרט טוב גלישת מתקבל. למעשה, איכות הסרט למתוח הוא הגרוע ביותר, ואין כמעט משיכות ומשיכה מתח. ניתן לומר כי זהו סרט פלסטיק עבה, ואין לו את ההשפעה של האריזה.

יש גם חומר ממוחזר מלא טלק (סידן פחמתי), שהוא אטום לחלוטין, הזול ביותר, ונראה כמו קרטון מרחוק. עם זאת, סרט זה למתוח הוא רך מאוד, אין stretchability, והוא שבור במשיכה אחת, והוא לא חזק בכלל (בעיקר פוליאתילן התחדשו סידן פחמתי ואת המולקולות לא לשלב, וכתוצאה מכך המרווח בין המולקולרי בין יתר). עם זאת, את המראה של הסרט למתוח זה קל לבלבל אנשים, כדי לבדוק את הביצועים שלה לפני הרכישה.

באופן כללי, איכות הסרט למתוח תלוי לחלוטין על טוהר של פוליאתילן. ככל התוכן פוליאתילן, טוב יותר את איכות הסרט מתוח. המחיר של פוליאתילן טהור הוא יקר יותר, והוא שייך החוזים העתידיים. התנודה גדולה יחסית (בסך הכל 10,000). זו גם הסיבה מדוע המחיר של הסרט הוא גבוה.

אני מאמין כי דרך המבוא לעיל, תוכלו לדעת יותר על הסרט גלישת. בעת רכישת אותו, תוכלו לזהות את איכות הסרט ולקנות סרט באיכות טובה יותר.


זוג:למתוח הסרט ופיתוח ההיסטוריה הבא:הלוגיסטיקה האריזה או בחירת הסרט למתוח