טיפים להסרת סימני קלטת

- Mar 29, 2019-

טיפים להסרת סימני קלטת

בעת שימוש קלטת ויסקי בחיי היום יום, יש יותר, אבל כאשר אתה חושף את זה, תוכל להשאיר עקבות כאשר אתה בטעות להסיר אותו. זה מאוד בעייתי להסיר. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להסיר את שאריות סרט.

ראשית, השיטה של הסרת סימני דבק שקוף

1, באמצעות מחק, מחק כדי להסיר את עקבות דבק שקוף יעיל מאוד, אבל זה מתאים רק עבור אזורים קטנים של עקבות.


2, עם מגבת רטובה, שיטה זו עשויה להיות השיטה היינו חושבים כאשר גילינו לראשונה את עקבות דבק שקוף. אנחנו יכולים לספוג את האזור לקזז במגבת רטובה ולאחר מכן לנגב אותו לאט, אבל שיטה זו מוגבלת למקומות שאינם מפחדים דביקות.


3, באמצעות אלכוהול כדי לנגב, קודם כל להשתמש בשיטה זו חייב להיקבע מראש שבו האזור להיות מחה אינו מפחד צבע, לנגב את האלכוהול עם בד לאט לנגב עד ניגב.


4, אבקת כביסה יש גם את ההשפעה של הסרת עקבות של דבק שקוף, השימוש באותם שלבים כמו שיטות אחרות.


5, רגיל פולנית מסמר מים בגלל ההרכב הכימי בתוך, ולכן ההשפעה של הסרת עקבות של דבק שקוף הוא גם טוב מאוד.bopp-jumbo-rfsfoll-tape-for-carton-sealing201707251012370256272שנית, שיטת הסרת דבק דו צדדית

1. אין לקרוע את שכבת הנייר תחילה, לפוצץ אותו עם מייבש שיער, ולאחר מכן להוריד אותו.


2. אם יש לך סימן שחור, אתה יכול להשתמש כמה שמן לבן על הבית שלך כדי לצייר על זה, ואז לנגב אותו עם סמרטוט ולשטוף אותו עם מים. אם אין לך שמן פרחים לבן בבית, אתה יכול לשפשף אותו עם שמן רוח או שמן.


3. אם החלק מחובר, סימן שחור אינו גדול, אתה יכול להשתמש במחק כדי למחוק אותו. אם השטח גדול, להשתמש באלכוהול נטול אלכוהול, כלומר, אלכוהול תעשייתי, במצב מודבק, ולאחר מכן לנגב עם מטלית.


4. השתמש בד יבש מכוסה בחומץ כדי לכסות את עקבות כולו. לאחר סרט דו צדדי רטוב לחלוטין, אתה יכול להשתמש בסרגל בעדינות לגרד אותו.זוג:לא הבא:הדרך הטובה ביותר לדעת פעמיים דבק צדדית