שימוש סרט קלטת להגנה על מים קלטת

- May 05, 2019-

שימוש בקלטת עמיד במים

1: סרט Waterproof הוא סוג של התכה עצמית, צורה טובה של בידוד חשמלי קלטת איטום עמיד במים. יש לה הידבקות חזקה של שטח ויציבות תרמית טובה. זה יכול לשמש בידוד חשמלי אטמים עמיד למים.

2: קלטת Waterproof ו סרט PVC משמשים יחד. זה יכול לספק אטימה אטום אמין בידוד הגנה על קווי חשמל.

3: מאפיינים קלטת עמיד למים: צורה טובה עבור משטחים לא סדירים, תאימות טובה עם כבלים שונים, קלטת ההיתוך העצמי, טווח טמפרטורות רחב, עמידות מזג האוויר מעולה ומים אטימה מאפיינים. הדבקה מצוינת נחושת, אלומיניום כבל eaths. ביצועים

4: שימוש בקלטת חסין מים: הגנה על חותם אטום למפרקים מבודדים למים ומעל תקע, בתחנות בסיס של ציוד תקשורת, אנטנות, חוטים מציצניים וכו '. תיקון כבלי מגן חיצוניים של כבלים המתאימים ל - 1000 וולט ומתחת לריתוך בידוד ראשי המתאים ל - 1000 וולט ומתחת המנוע מוביל בידוד 35 KV ומתחת קו אוטובוס חיבור הראשי בידוד, קו הקרקע אטום אטום

5: על מנת לקבל את הצורה הטובה ביותר ואת אפקט אטום עמיד למים, לעטוף צריך קודם לקרוע את השכבה החיצונית של הסרט כדי להגן על הפלסטיק, ולאחר מכן למתוח את הקלטת כדי להפוך אותו שלושה רבעים רוחב לפני מתיחה.

6: לאחר גלישת, לסחוט את הסרט עמיד במים ביד על השטח המכוסה, כך השכבה הוא מודבקת עם פער חסר אוויר, כך שזה יכול להיות מלוכדות במלואו. לבסוף, מחוץ קלטת עמיד במים, שתי שכבות של סרט PVC חייב להיות מכוסה על מנת לספק הגנה מכנית.


זוג:מה ההבדל בין סרט בד לסרט רגיל הבא:כיצד לשפוט את איכות הקלטת לפי צבע