מה הם הנוחיות של שימוש בפינה נייר הגנה?

- Jun 12, 2018-

1. שינוי פינה הנייר באופן מסורתי, השימוש בכלים פשוטים או ידניים שאוהדים לאפר כדי לקצץ את הפינות הפנימיות והחיצוניות של הקיר, ללא שימוש בלוח השליט, פשוט לתקן את חרוז פינה Jinjun PVC פינות מרק עם מרק. על גבי, פינות קיר טיח אז הם כל כך פשוט לפשט את תהליך הבנייה. צמצום עלויות הבנייה והתרבות הבנייה מתרבים. ובדרך זו, זה יכול להפחית את הדרישות הטכניות של פועלי בניין. אנשי הבנייה הממוצע יכול לעשות עבודה טובה של העבודה עם דרישות גבוהות של הטכנולוגיה המקורית.

2. יכולת חזקה נגד התנגשות של השומר פינה נייר יכול למנוע את צוות הבנייה לרוץ לתוך הפינה בעת העבודה. ביעילות למנוע את הצרות של תיקון חוזר בשל פינות הקיר. בנוסף, לאחר השלמת הבנייה, ההתנגשות של פינות הבניין משופרת מאוד במהלך השימוש, ואת ההשפעה הכללית לא תיצור פער, אשר יחסוך הרבה עבודה לאחר המכירה שירות. כולנו יודעים שאם בית לתיקון הוא לתיקון בפינת הפינה, זה קל מאוד לייצר הבדלים בצבע, אשר משפיע מאוד על המראה הכללי של החדר. רצועות פינה PVC יכול להגן על פינות הפינות מהשפעה ללא גרימת פערים.

.3 זווית הגנת הנייר יכולה לפתור את הבעיה ש זווית ה - yin וה - yang הפנימיים אינה ישרה. פינות של פרויקטים הבנייה המסורתית הן שיטות בנייה ידניות באמצעות בטון חול לעטוף זוויות, אשר זמן רב מעט נוח. חומרים מתכלים יכולים לגרום לאי-התאמה אנכית או לקירות לא אחידים. פינות PVC פינה לשמור על פינות יין ויאנג ישר. בדרך זו, הדרישות הטכניות עבור עובדי הבנייה צמצמו במידה ניכרת את מספר עובדי הבנייה הרגילים ליישר את הפינות.


זוג:מהי המטרה העיקרית של פינה קרטון נייר? הבא:מהי זווית הגנה מעולה נייר?