מהו תפקיד חשוב של תעשיית צינור נייר בתחום איכות הסביבה?

- Jun 06, 2018-

עם התפתחות תעשיית צינור נייר, הצרכנים הם תובעניים יותר ויותר מנורות נייר. תעשיית להגנת הסביבה בהדרגה נלקח ברצינות, בשקיות פלסטיק לאט נפלטים.

על פי ניתוח, מספר ניכר של סוחרי שוק ומפעילי עדיין להשתמש בשקיות פלסטיק אריזות דקים בשוק או לספק לצרכנים חינם בשקיות פלסטיק בהתבסס על הרגלי דרישה ונטיות השוק. צרכנים מסוימים ידרשו גם מפעילי לספק בשקיות פלסטיק. יש גם שוק היזמים ומפעילי רצפת שאלה את ההשפעות הסביבתיות של תיקים ארוזים מראש ולא לגרום לקשיי הקידום של עבודה "מוגבל פלסטיקה".

מהו תפקיד חשוב של תעשיית צינור נייר בתחום איכות הסביבה?

שקיות נייר הן פתרון טוב לבעיה זו, בגלל המודעות מוגברת של הגנת הסביבה, שקיות נייר מקובלים יותר לצרכנים. שקיות נייר יש הרבה אורך זמן רב יותר חיים מאשר חגורות פלסטיק רגיל. הם נראים פתוחים יותר חגורות פלסטיק רגיל, כך שיותר ויותר עסקים מתחילים בהדרגה לשימוש שקיות נייר.

ראוי לציין כי השוק הנוכחי חסרה חלופות ידידותית לסביבה עבור. שקיות פלסטיק אריזה דקים; ואילו מוכרי שקית פלסטיק אריזה דקים עכשיו לוקחים המון בשקיות פלסטיק נמכרו והוא נמכר בכמויות קטנות. שקיות פלסטיק אריזה, אשר לא בקביעות נמכרים בשוק, גרמו קשיים ניכרים על החקירה, טיפול של העבודה.


זוג:שינוי בשימוש של מגיני הפינה נייר הבא:מדברים על היתרונות של נייר שומרים על תהליך ייצור זווית