יתרונות ודרישות תפעוליות של שימוש גומיות קצף להקות

- May 06, 2019-

יתרונות ודרישות תפעוליות של שימוש בגומי קצף

קלטת קצף בשימוש בתהליך יש מאפיין אטימה מעולה, אשר יכול למעשה למנוע שחרור גז ו Atomization במידה מסוימת, ואת קצף קלטת יש דחיסה מעולה דפורמציה התנגדות, ואת המוצר יש גמישות לאורך זמן, והוא יכול להבטיח ביעילות את החלקים מתקבלים. לטווח ארוך שלה עמיד בפני הלם.


יש לה קלטת קצף להבה מסוימים. הוא אינו מכיל חומרים רעילים, לא נשאר, אינו מזהם ציוד, והוא לא מאכל למתכת. המוצר יכול לשמש ביעילות טווחי טמפרטורה שונים, החל צלזיוס שלילי מעלות. .


קלטת קצף יש חדירה טובה על פני השטח במהלך המבצע. זה קל מאוד הקשר במהלך השימוש, קל לייצר, קל לחתוך, צמיגות ארוכה של המוצר כולו, כוח קילוף גדול, הידבקות ראשונית חזקה והתנגדות קורוזיה טובה.


הקלטת קצף צריך ביעילות להסיר את כתמי שמן צמיג ואת הלכלוך על פני השטח של האובייקט לפני הדבקת ולשמור אותו יבש. אל תקע אותו לקול הקיר. הוא לח מאוד. לדוגמה, בעת חיבור העדשה, מומלץ לנקות את המשטח של דבק עם אלכוהול.


זה שלילי לדחוף את הקלטת קצף מתחת 10 מעלות צלזיוס בטמפרטורת העבודה שלה. אחרת, ניתן להשתמש בקלטת החימום המתאימה ובמשטח הדבק של מייבש השיער. הקלטת רגיש ללחץ הוא הדבק את האפקט הטוב ביותר 24 שעות לאחר הדבק, ואת הסרט הוא אמר להיות קומפקטי ככל האפשר. לכן, מסבים אנכיים מחוברים חפצים כגון מראות והם צמיג בשני התנאים, הראשון 24 שעות של הרמה.


זוג:2019 מוצר חדש על השוק הבא:איך לעשות מתיחה מתפתל הסרט