בעיות נפוצות ושיטות טיפול של הסרט מתוח

- Nov 12, 2018-

הסרט למתוח בדרך כלל אין בעיות איכות בשימוש רגיל, אבל אם אנחנו לא שם לב במהלך השימוש או אחסון, זה יהיה בקלות להוביל לבעיות במוצר. אם זה לא מותאם בזמן, זה ישפיע על השימוש הרגיל שלנו, אז זה יהיה בואו לנתח כמה בעיות נפוצות וכיצד להתמודד איתם:


ראשית, הסרט תחת תופעת הסרט

ישנם גורמים רבים שגורמים הסרט תחת הסרט למתוח ליפול את הסרט, כולל רוחב הסרט התחתון הוא צר מדי, מהדק שרשרת אינו הדוק, ואת הסרט מוטה.

הפתרון: אנחנו יכולים לחתוך את הסרט התחתון כדי להפוך אותו רחב יותר, להבטיח את רוחב הרשת, ולהתאים את המיקום של הסרט התחתון כדי להתאים את מרכז הסרט התחתון עם מרכז הרשת.


שנית, את התופעה של דפוס עניים

הגורמים הגורמים לעניים יוצרים את ההשפעה של הסרט מתוח הם בעיקר כי צלחת החימום אינו מחומם מספיק, טמפרטורת החימום אינו מותאם, הטמפרטורה גבוהה או הטמפרטורה נמוכה.

פתרון: לתקן את צלחת חימום, לעשות את זה חום בדרך כלל, להבטיח את אספקת החום המלא; להפחית או להגביר את הטמפרטורה של צלחת החימום, להתאים את הטמפרטורה של צלחת חימום לטווח הטמפרטורה המתאים; בחר את המפרט המתאים למתוח, כבד מתיחה הסרט עבה, נמתח קלות עם סרט דק.


שלישית, התופעה של איטום חום ירוד, נראה ריבוד נפרד

ישנם גורמים רבים שגורמים זה גורם, כולל טמפרטורת החום נמוך החום שלה או טעויות כיסוי חם בתוך ומחוץ הממברנות העליונות והתחתונות.

פתרון: הרם את טמפרטורת הכיסוי החום כדי להגיע לטמפרטורה הנדרשת לשכבת החום הפנימית לאטימת החום; להתאים את הכיסוי החם של הסרטים העליונים והתחתונים על מנת להבטיח את הכיסוי החם של הסרטים העליונים והתחתונים מתאימות.


רביעית, יש גז באריזת המוצר

פתרון: תקן את לוח איטום החום, הסר את החומר הזר, וודא את זרימת חלקה של חור האוויר; להחליף את הסרט העליון, להשתמש בסרט טוב כדי להבטיח שום דליפת אוויר.

V. קמטים מופיעים על אריזת הסרט של המוצר

פתרון: העיצוב של הממברנות העליונות והתחתונות הוא סימטרי, הפחתת הלחץ של מבנים קרום מתוח שונים; בשליטה על המתח של הממברנות העליונות והתחתונות כדי למנוע מתח לא אחיד; את המוצרים יש להציב בצורה מסודרת במהלך תהליך העיקור, כדי למנוע אינטראקציה הדדית בין המוצרים. שחול.

אחרי בעיה של הסרט המתוח, פתחנו אותו בשיטה לעיל. כדי למנוע התרחבות נוספת של הבעיה, אנחנו צריכים לשלוט בה בזמן. כאשר אנו משתמשים תקלות אחרות במהלך השימוש, אנחנו צריכים לעקוב אחר המצב בפועל. ניתוח ושיפוט הם גם כדי להבטיח את איכות השימוש ויעילות הייצור של המוצרים שלנו.


זוג:חדשות בלעדיות: Chengxing אריזות מקבל הזמנות גדולות עבור סרטים למתוח מלקוחות בבריטניה הבא:למה PE למתוח סרטים להופיע סטטי?