מהי טכנולוגיית המפתח של ציפוי PVC ציפוי קלטת?

- May 06, 2019-

מהי טכנולוגיית המפתח של ציפוי PVC ציפוי קלטת ?

PVC הוא סוג חדש של חומר עשוי PVC הסרט . יש בידוד חשמלי מעולה, איטום, ללבוש התנגדות, פיגור להבה, חומצה אלקלי עמידות קורוזיה כימית ומאפיינים אחרים, בשימוש נרחב בתעשיית האריזה של הספינה, תעשיית הבנייה, תעשיית האלקטרוניקה, ייצור הרכב וכריית פחם. כיום, מהירות המכונה של קו ציפוי PVC ציפוי קו בסין הוא בדרך כלל 5m / min -25 m / min. בשיטת ציפוי אחת, יעילות הייצור, איכות פני השטח והטבות כלכליות מוגבלות. בשל שיקול מלא של המאפיינים של קלטת PVC, מתקדם דבק משטח המדידה להב להב משולב עם דבק רשת מים רולר שיטת ציפוי מרוכב מוצע, ואת היתרונות של שתי שיטות ציפוי מנוצלים במלואם, אשר יכול להפחית או לבטל את ההשפעה של סטייה. במקביל, מגרד יכול להיות מיושם על ציפוי אחיד עם עובי אחיד ולא פסים, ואיכות משטח טוב ניתן להשיג. על מנת להשיג את איכות המוצר, את טווח בקרת הטמפרטורה גדול של מערכת ייבוש מפולח הוא אימץ. לבסוף, מספר רב של ניסויים בוצעו כדי לייעל את תהליך הציפוי האופטימלי ואת הפרמטרים ההפעלה העיקריים של קו הייצור.


קלטת PVC ציפוי קו הייצור על ידי מכונת פריקה אוטומטית, פריקה חיתוך בד מסגרת, חימום מראש רולר החום, לחץ על הגלגל התחתון מכונת ציפוי, דבק ייבוש תיבת, מסגרת תחתית, פלסטיק קירור להגדיר גלגל, משטח להב פקה ציפוי מחשב, מכונת יניקה, גומי ייבוש תיבת מסגרת, משטח פלסטיק קירור להגדיר גלגל, EPC, מכשיר כיול אוטומטי, מערכת בקרה אלקטרונית אוטומטית, בד ומערכת ההולכה, המכונה סליל אחסון שטח, וכו '.


פעולת קו הייצור

באמצעות קווי ייצור מתוכננים לעיל ופרמטרים ההפעלה, הפעולה היא כדלקמן:

(1) המהירות מכני המקסימלית של קו הייצור הוא 5.0 מ '/ מ' IN, ואת מהירות הייצור הוא בדרך כלל 15 מ '/ מ' אני n-35 m / min.

(2) ציפוי מצופה ציפוי מרוכב עם אחידות של פלוס או מינוס 0.002 מ"מ.

(3) מערכת הייבוש מצוידת בבקר טמפרטורה אוטומטי. שסתום בקרת טמפרטורה ושסתום בקרת הטמפרטורה נשלט על ידי PLC. הטמפרטורה של תנור ייבוש יציב בטמפרטורה קבועה.

(4) אימוץ אוטומטי AC תדירות בקרת מערכת בקרת להשיג ייצור רציף כדי להבטיח את הפעולה הרגילה של קו הייצור ואת עקביות של איכות המוצר.


זוג:תכונות מיוחדות של שקוף איטום קלטת ואת היתרונות שלה הבא:כיצד לזהות את איכות קלטת צבע