האם יש לך שימוש נכון בניילון נצמד

- Sep 09, 2019-

האם יש לך שימוש נכון בסרט נצמד?


כשמדובר בניילון נצמד , אנחנו מוכרים היטב, מכיוון שזה כמעט פריט חובה במטבח.

מרבית אריזות הניילון ושקיות הניילון שראינו בשוק כיום מיוצרות על ידי פילמור של קבוצת מאסט ויניל כחומר גלם. סיווג הסרט הנצמד נקבע גם על פי ההבדל במאסטר הוויניל.


ניתן לחלק את ניילון הניילון בשוק לשלוש קטגוריות: האחת היא פוליאתילן, המכונה PE, ומשמשת בעיקר לאריזות מזון, כמו סרטים עטופים בירקות שנקנו בסופרמרקטים, שקיות ניילון לחטיפים וכו '; הכיתה היא פוליוויניל כלוריד, מקוצר ל- PVC. לעטוף פלסטיק זה שקיפות גבוהה, צמיגות חזקה וקשיחות טובה. הוא משמש בעיקר באריזה של סרטי מזון בכמויות גדולות בסופרמרקטים ובסרטים למוצרים מוגמרים למחצה בדוכנים גדולים, אך זה עשוי להביא יתרונות מסוימים לגוף האדם. הקטגוריה השלישית היא פוליווינילידן כלוריד, המכונה PVDC, אשר בדרך כלל מיוצר לשקיות אריזה חיצוניות של חזיר, קופסאות אריזה חיצוניות מבושלות, וכמה כלי שולחן חד פעמיים.

כולנו יודעים שאם לא ייאכלו פירות וירקות טריים בזמן, אפילו חלק מהחומרים המזינים במקרר יאבדו. בשלב זה ניתן לעטוף אותו בניילון נצמד, כך שאבדן המים והחומרים המזינים יופחת במידה ניכרת, וניתן למנוע את האוכל במקרר לריח זה את זה. אם הפירות והירקות הרקובים במקרר עטופים בניילון נצמד, ניתן גם לבודד אותם. התפקיד.


אי הבנה של סרט הדבקה

עם זאת, לא ניתן לשמור את כל הפירות והירקות באמצעות ניילון נצמד, כמו צנון, מלפפון ושעועית עטופים בניילון נצמד, לא רק שלא יכולים לשמור על טריות ואפילו החומרים המזינים המקוריים במזון יאבדו. לא רק זה, אלא שאם משתמשים בסרט ההיצמד לא נכון, יהיו לו השפעות שליליות רבות. לדוגמה, כאשר התבשיל החם טרי מכוסה בניילון נצמד, הוא יוביל לאובדן מואץ של ויטמין C בתבשיל, ואם הטמפרטורה הגבוהה או מגע המזון השומן עם ניילון נצמד, במיוחד סרט נצמד PVC, הוא עשוי להגדיל את סרט גלישת PVC. פלסטייזרים נספגים על ידי הגוף בשמן, המזיק לגוף האדם.


למרות שסרט הדבקה הביא נוחות רבה לחיינו, עלינו לשים לב גם לפגיעה שהוא עלול לגרום. בעת רכישת סרט נצמד, נסה לבחור את המוצרים המיוצרים על ידי יצרנים רגילים, ויש גם לתקנן את השימוש בסרט נצמד.

כשאנחנו משתמשים בניילון נצמד בחיינו, קל לגרום לסרט ההיצמד להידבק זה לזה וקשה להפריד ביניהם. לנוכח מצב זה, תוכלו לאחסן את ניילון הניילון במקרר ולהוציא אותו כשאתם משתמשים בו. תגלו שהרבה יותר קל לקלף כל שכבה של סרט. הסיבה לכך היא שהחומר של הסרט העטיפה מאבד זמנית מעט דביקות כאשר הוא מקרר, והמיזוג אוויר גם מקטין את החשמל הסטטי המעצבן בין הסרטים; במקביל, ההרכב המולקולרי של הסרט העטיפה הפלסטי משתנה גם בתנאי טמפרטורה נמוכים.


זוג:לא הבא:היכן לקנות אריזת פלסטיק להובלת יצרן מעולה