שאלות נפוצות אודות קלטת דו-צדדית חמה

- May 05, 2019-

חם להמיס דו צדדית דבק עשוי להיות רשמי מעט, למעשה, זה מה שאנחנו מכנים לעתים קרובות חם להמיס קלטת דו צדדית !

שאלה אחת: איזה סוג של חם להמיס קלטת דו צדדית זמינים? ישנם סוגים רבים של סרט דו צדדי, ישנם שני סוגים עיקריים של להמיס סרט דו צדדי חם, הראשון הוא סוג של הסרט להמיס חם, השני הוא חומר זהה כמו omentum להמיס חם, כגון חוט משי interlaced, ואין נייר שחרור.

שאלה 2: מה הם היתרונות של חם להמיס פעמיים צדדית קלטת חומר הרכבה? בהשוואה רגיל רגיל פעמיים קלטת צדדית, חם להמיס פעמיים צדדית קלטת יש את המאפיינים של הידבקות לאורך זמן עמידות מים טובה, עמידות אדים, עמידות טמפרטורה, UV- הוכחה, התנגדות מזג אוויר טוב, הידבקות חזקה, הדבקה דו צדדית , קל לקרוע, להשתמש נקי, וכן הלאה. מתאים מליטה של עבודות יד רבות או פריטים DIY.

שאלה 3: איך אתה משתמש חם להמיס קלטת דו צדדית? חם להמיס קלטת דו צדדית מחוממת כדי להפוך אותו להמיס ולאחר מכן משמש מליטה. לדוגמה, באמצעות חם להמיס קלטת דו צדדית עבור עבודות יד או DIY, אתה יכול להשתמש ברזל חשמלי כדי לחמם אותו. אם הוא משמש בכמויות גדולות או סוג המפעל, יהיו ציוד מיוחד או קו הייצור.

שאלה 4: איך לקנות חם להמיס קלטת דו צדדית? חם להמיס קלטת דו צדדית ניתן לחתוך על פי דרישות הלקוח בפועל, בנוסף לדרישות גודל, אלא גם על דרישות החומר. ישנם ארבעה חומרים עיקריים של חם להמיס קלטת דו צדדית, אחד הוא הרשות, pes, tpu, אווה, שבו החומר הרשות הפלסטינית תופסת את השוק המרכזי, הסיבה העיקרית היא כי חם להמיס פעמיים צדדית קלטת עשוי pa יש את המאפיינים המקיפים ביותר. אם אתה צריך חומרים אחרים, אתה יכול גם להתאים אותם. הבחירה החשובה ביותר של חם להמיס פעמיים צדדית קלטת היא לבחור את מאפייני המוצר על פי מאפייני המוצר, ואת היצרנית מספקת פתרונות מרוכבים מפורטים.


זוג:לא הבא:חדשות טובות לפתרון הבעיה של דבק דו צדדי