שאלות נפוצות על הפסיכולוג גלישת הסרט

- May 05, 2019-

מה זה סרט להתכווץ לעטוף? לכווץ אריזה, גם לכווץ סרט לעטוף או לכווץ הסרט , עשוי פולימר סרט פלסטיק. כאשר החום מוחל, הוא מתכווץ בחוזקה בכל מקום שבו הוא מכוסה. החום יכול להיות מיושם על ידי יד אקדחים אוויר חם (חשמל או גז), או מוצרים וסרטים יכולים לעבור דרך ערוצים תרמיים על מסוע.

למה להשתמש להתכווץ הסרט לעטוף? לכווץ את החבילה ולהציג משטח מקצועי, נקי. זה גם מספק מחסום עמיד לכלוך, אבק ומים ומוסיף חותמות הוכחה לחבל למוצרים מסוימים.

כיצד להשלים את האריזה לכווץ? ישנם שלושה שלבים שונים כדי לכווץ הסרט לעטוף: לעטוף את המוצר בסרט הפסיכולוג. חותמת הפסיכולוג הסרט. הסרט חשוף לטמפרטורה גבוהה להתכווץ ו "להתאים" את המוצר. מכונת "L" חם איטום מסוע המנהרה התכווצות החגורה, על מנת להפחית את הייצור, זרוע אחת "מוט" אטימה המכונה האקדח הצטמקות ניתן להשתמש כדי לייצר את אותה תוצאה, אבל מהירות הייצור הוא איטי יותר. איכות שתי המערכות זהה.

איזה סוג של סרט משמש? קרום הקיפול המרכזי מקופל הוא הנפוץ ביותר. כאשר הסרט לעטוף הפסיכולוג מיוצר בעצם, הוא נמתח כמו רצועת אלסטי, וכאשר החום מוחל, הסרט משוחזר לגודלו המקורי. "קיפול מרכזי" מתייחס לעובדה שהסרט יתקפל לחצי כך ששני גיליונות יקפלו את הקצוות לאורך החלק האחורי של הלחמנייה. זה סוג של הסרט הוא זמין בקלות ברחבי העולם, ואת רוב מכונות הצטמקות להשתמש בו.


זוג:יצרן דבק חם להמיס, אספקה הבא:מחממים לכווץ אריזות מכונת אריזה מבוא