מחממים לכווץ אריזות מכונת אריזה מבוא

- Apr 30, 2019-

מחממים לכווץ אריזות מכונת אריזה מבוא


1: סגור

החבילה היא המוצר סביב הסרט עטוף או קרום הצינור, באמצעות תפרים הברכיים אטום, המשמש איטום של אריזת המוצר. גישה זו נפוצה מאוד, בדרך כלל להשתמש בסרט POF או PVC מוצרי אריזה הסרט באמצעות החבילה.


2: שני הקצוות פתוחים

האריזה נעשית מסרטים צינריים או מחבילה שטוחה עטופה בשרוול ולאחר מכן מכווצים את הפעילות, לאחר שהאריזה מסתיימת בשני קצות האריזה יש התכווצות. נפוץ באופן זה הם: מים מינרליים, בירה, אריזות קרטון, פחיות משקה אחרים PE סרט אריזה, תיבות גלולה, קלטת, אריזות PVC הסרט.

מכונה אוטומטית לכווץ


3: אחד סוף פתוח

זה סוג של אריזה נפוץ במגש להתכווץ האריזה, הסרט הראשון עשוי שקיות תחתית מרובע, שקיות גדולות מוערמים על משטחים של סחורות מלמעלה למטה, ולאחר מכן לכווץ. ארוז על משטחים של מוצרים על המסוע, שרוול לכווץ שקיות הסרט; מסוע חגורות לתוך ערוץ מתכווץ חום, דרך ערוץ התכווצות תרמית להשלים להתכווץ לעטוף. המאפיינים העיקריים של המוצר יכול להיות בחוזקה, במספר חבילות, לא משוחרר במהלך הובלה ונערמו באוויר הפתוח. עבור מוצרים גדולים מוצרים המזרן להתכווץ, מכונות zhongtai יש שפע של חוויית הייצור, הוא אחד מהיצרנים כמה ציוד גדול לכווץ.


מחממים לכווץ מכונת אריזה להבין השקפות שונות של הצריכה

במקומות שונים הוא לא מותאם אישית שלו, בתחום מוצרי אריזה יכול להיות גם דרישות מיוחדות, חם מכונת הפסיכולוג אריזה מתמודד עם השוק כולו, אז אם אתה רוצה להיות התפתחות מקיפה יותר דורש הבנה של המנהגים השונים של אזור כדי לענות על צרכים מרובים.


יש את הבעיה של הצריכה, כמו חום להתכווץ האריזה מכונות המיוצר על ידי מכונה גם מול האוכלוסייה. ככלל, לאנשים שונים יש תפיסות שונות של צריכת, לעת עתה, כמה אנשים מצליחים שהם רגועים יחסית, מאופק, פשוט, אריזות מקווה להכיל את השקט והשלווה. בעידן הסביבתי, כמה אנשים מתמקדים בנושאים איכותיים, הביקוש לסחורות או דרישה פשוטה או פרמיה או איכות הסביבה. יש סוג של ארוז יפה בשווקים יותר, הרגלי ההוצאות השונים משקפים את סגנונות אישיות שונים.


זוג:שאלות נפוצות על הפסיכולוג גלישת הסרט הבא:חדשות קצר של סרט הפסיכולוג PVC