מדוע קלטת טמפרטורה גבוהה יותר מהקלטת הרגילה

- Jul 17, 2019-

מה הקלטת בטמפרטורה גבוהה "גבוהה יותר" מהקלטת הרגילה, זו בעיה וצריך לפתור אותה.


ראשית כל, ברור כי קלטת בטמפרטורה גבוהה שונה מקלטת רגילה מבחינת החומר, המאפיינים והשימוש. מדוע אתה אומר את זה, או שיש בסיס? בשלב הבא זו הסיבה שלי. קלטת בטמפרטורה גבוהה עשויה מסרט פוליאסטר (PET), פוליאמיד (PI), PET בתוספת נייר מרקם או נייר מבריק. לכן, למוצר יש התנגדות לטמפרטורה טובה יותר, וקלטת הדבק בטמפרטורה גבוהה לא יכולה להשיג שאריות בסביבה של 260 מעלות צלזיוס. בסביבה הטמפרטורה הגבוהה, כגון טיפול במשטח תעשייתי, יש לו אפקט מיגון טוב יותר, אין עקבות שיורית, בידוד, עמידות בפני חומצות ואלקליות, המאפיינים של אנטי קורוזיה, רכים ושלים, ושום עיקום לא משקפים בצורה מושלמת את היתרונות. .


קלטת בטמפרטורה גבוהה יכולה להיות בשימוש נרחב בארונות תעשייתיים, ציפוי תעשייתי, צביעה של ריסוס, ציפוי אבקה אלקטרוסטטית, צבע אפייה בטמפרטורה גבוהה, ציפוי פלסטיק, אילגון, אלקטרופורזה קתודית בארונות תקשורת, ייצור רכב, ציוד חשמלי, יציקת פלסטיק, פלסטיק, דיגיטלי אלקטרוניקה ותעשיות אחרות. ענף טיפולי שטח שווה.


טיפים

שנזן Chengxing ציוד אריזה ושות 'בע"מ היא יצרנית מובילה של קלטות דבק רגישות ללחץ מיוחד בסין. הסימן המסחרי הרשום של החברה הוא "Shengxing Tape". קלטת צ'נגקסינג נמכרת ליותר מ -30 מדינות בבית ומחוצה לה.


זוג:קלטת איטום, הידועה גם כקלטת BOPP, קלטת אריזה הבא:כיצד להסיר שאריות סרט מפלסטיק