כיצד לבחור את קלטת הדפסה נכונה בשבילך

- Jan 09, 2019-

כיום, על מנת לקדם את החברה שלהם, רוב היצרנים בוחרים להשתמש קלטות הדפסה משלהם ולשים המותג שלהם הלוגו על הקלטת. כאשר האריזה את התיבה, הם צריכים מגוון של קלטות, כך קלטות אלה לשחק תפקיד באריזת המוצר. תפקיד חשוב, אבל יש יותר מדי סוגים של קלטות הדפסה בקניון. כיצד עלינו לבחור את קלטת ההדפסה?

איכות קלטת ההדפסה לא רק משפיעה על איכות אריזת המוצר, אלא גם אם האריזה יכולה להמשיך בצורה חלקה. הדפסת קלטת כמו אריזה מתכלים המשמשים יחד עם הבלר, עם שיפור מתמיד של הפונקציה של הבלר מגוון רחב של יישומים קניון, השימוש שלה גדל גם באופן משמעותי. חגורת האריזה הזולה בקניון מכילה הרבה חומרים ממוחזרים. הדפוס המודפס עשוי מחומרים ממוחזרים הוא 3-6 פעמים שונה מחגורת האריזה המעובדת עם כמות זהה של חומר טהור, לא רק מספר מטרים קטן אבל האיכות אינה יציבה. . על פי מכונת האריזה כדי לבחור את קלטת ההדפסה, הבלם האוטומטי למחצה כולל אוטומציה נמוכה, איכות קלטת ההדפסה אינה קפדנית ביותר, ומכונת האטימה האוטומטית אינה מאוישת, ודרישות האיכות של קלטת ההדפסה גבוהות, כגון המפגש מפרט אריזה האריזה. לא סטנדרטי, זה מאוד פשוט לגרום מכונת חסון לא ניתן להפיץ, אשר משפיע על האריזה בצורה חלקה.

תבנית הלוגו של קלטת ההדפסה הנוכחית מיוצרת על ידי היצרן. התבנית של קלטת ההדפסה מחולקת צלחת נחושת וצלחת אופסט. הפונקציות של שתי תבניות שונות. כיום, ההדפסה על הקניון מחולק לשני סוגים. לוח הנחושת מתאים להדפסה בכמויות גדולות, בדרך כלל 700-1000 לחמניות. הצלחת דפוס אופסט הוא גם הדפסת אצווה קטנה כי הוא מיוצר החדש בקניון. זה יכול גם להיות מודפס בתוך 100 לחמניות. עם זאת, שכן הוא אצווה קטנה, המכונה ואת המדריך הן יקרות בייצור, ולכן המחיר הוא גבוה יותר מזה של צלחת נחושת. איכות השניים גבוהה. לשם השוואה, איכות צלחת הנחושת היא גם גבוהה יותר. אז איך לבחור במדויק את קלטת ההדפסה, זה תלוי בכמות הקלטת אתה משתמש.

בחירת קלטת ההדפסה הנכון הוא לא רק באיכות טובה, אלא גם חוסך כסף.

http://www.packingmanufacturing.com/tape/

http://www.packingtapefactory.com/new/Types-Of-Adhesive-Tape.html
זוג:מתגלה קלטת השפלה מבוססת צמחים הבא:יישומים שונים של חותם קלטת הדור של בועות