כיצד לבחור ולהשתמש פלסטיק לעטוף כראוי

- Jul 25, 2018-

הסרט המשמר ממלא בעיקר שלושה תפקידים:

אחת היא לבודד ולהגן על מזון מפני אבק חיצוני, חיידקים ומיקרובים. שנית, לחות, למנוע את הלחות המזון מ volatilizing, שלישית, להגן על התזונה מזון מלהיות הרס. לא כל קרום פלסטיק יכול לעשות את כל שלוש.עכשיו, הוא אמר, יש סרט חקלאי וסרט פלסטיק עבה על השוק, אבל אם הוא עבה מדי, הוא יגרום למזון לא "לנשום", תסיסה אנאירובית, ורקבון ". גם אם זה טוב לעטוף, לעטוף אותו בשכבה אחת לשמור זה טרי, לעטוף אותו בשתי שכבות כדי לשמור את זה טרי. העטיפה פלסטיק לא רק שומר על המים מ volatilizing, אלא גם מאפשר פחמן דו חמצני בפנים לצאת החוצה.חמצן בחוץ יכול לבוא, בדיוק כמו מסכה.

עטיפה פלסטיק משותף על השוק מחולק בעיקר את החומרים הבאים:

הראשון הוא פוליאתילן, או PE בקיצור. החומר משמש בעיקר אריזות מזון.

השני הוא כלוריד polyvinylidene (PVDC), אשר משמש בעיקר באריזה של כמה מזון מבושל, מוצרי בשר, דגים גולמיים ומוצרים אחרים.

הסוג השלישי הוא פוליוויניל כלוריד, או PVC בקיצור. עטיפת הפלסטיק של חומר זה מכיל plasticizer, אשר מזיק לבריאות האדם אינו מותר לשימוש בבשר.כעת, סוג זה של עטיפה פלסטיק הוא כבר לא לראות בסופרמרקטים רגיל, אבל בגלל המחיר הנמוך שלה, זה יהיה לשמש בכמה מקומות עם שליטה פחות קפדנית, כגון כמה השווקים הסיטוניים.

סרט קליפת PVC עצמו מכיל כמות מסוימת של מונומר ויניל כלוריד מונומר ויניל כלורי או גריז יתמוסס לתוך מזון כאשר הוא מחומם, אם כי רוב הסרט cling PVC של מונומר ויניל כלוריד התוכן בשוק הם נמוכים מהסטנדרט הגבוה ביותר, אבל הכימי הוא לעתים רחוקות מחוץ לגוף, לאחר שאריות כלורי ויניל בגוף האדם מוגזם, בריאות האדם הוא איום רציני.

בנוסף, plasticizer (plasticizer) יש להוסיף לעטיפת פלסטיק PVC בתהליך הייצור כדי להפוך אותו דק יותר שקוף.ו מכילים plasticizer כאשר פגישה שמן או טמפרטורה גבוהה (יותר מ 100 מעלות צלזיוס), plasticizer קל להשתחרר, הזן גוף האדם עם מזון, עלול לגרום הפרעת האנדוקרינית של זכר, טיפות היכולת הרבייה לחכות נזק. ילדים פגיעים יותר מאשר מבוגרים.

איך היא פונקציית שימור של סרט טרי תיבת?

אנשים רבים בוחרים לשמור על האוכל שלהם במכלים מפלסטיק פלסטיק. שומר על לחות משם, שומר אבק משם, שומר על ריח לברוח. שמור סרט טרי יכול לשמור על לחות בכלל, אבל לא יכול לשמור על הטעם. פירות נשמר מזון מבושל, יותר טוב הבחירה היא להשתמש בתיבה טריים.

בחר וקנה שיטת גלישת פלסטיק:

תסתכל על האריזה. אין סימן "QS", מספר וכתובת מפורטת של היצרן, PE או PE פלסטיק לעטוף ניתן להשתמש בבטחה.נסה לא להשתמש PVC או חומרים לא כתובים.

תסתכל על העטיפה פלסטיק color.The עשוי PVC יש שקיפות טובה. המילים על התוף ניתן לראות על הסרט מגולגל PVC, בעוד המילים על סליל לא ניתן לראות על פוליאתילן מגולגל (PE) פלסטיק לעטוף.

3. לשפשף את העטיפה פלסטיק hands.PE שלך הוא בדרך כלל פחות דביק, קל לפתוח לאחר שפשוף יד, בעוד לעטוף פלסטיק PVC הוא דביק יותר, לא קל להפיץ לאחר שפשוף יד.

לשרוף את הסרט פלסטיק PE.PE נשרף עם האש, הלהבה הוא צהוב, בוער במהירות, משאיר את מקור האש לא יהיה לכבות, יש תופעת שמן מטפטף, יש ריח של שריפת נרות, ועטיפת פלסטיק PVC לא קל כדי להצית, שורש הלהבה יש ירוק בהיר, עשן שחור, לאחר שעזב את האש יכבה, ויש ריח חריף חזק.

שני סוגים של סרט הדבקה נבדלים על ידי בעירה

PE סרט פלסטיק עם אש, הלהבה הוא צהוב, בוער במהירות, משאיר את מקור האש לא יכבה, יש תופעת שמן

עטיפת פלסטיק PVC לא קל להצית, שורש להבה יש ירוק בהיר, עשן שחור, לאחר שעזב את האש יכבה, ויש ריח חזק חריף.

עבור למכירות supermarket.Supermarket הם בדרך כלל סרט PE, מכירות השוק החקלאי הם בעיקר סרט PVC.


זוג:מוצרים חדשים על השוק הבא:שתי טעויות גדולות באמצעות גלישת פלסטיק