כיצד לבחור את הסרט בטוח Cling? - cling הסרט

- Aug 03, 2017-

פלסטיק לעטוף הוא סוג של מוצרי אריזה פלסטיק, בדרך כלל על ידי פילמור של אתילן כמו masterbatch ועטיפת פלסטיק ניתן לחלק לשלוש קטגוריות: הראשון הוא פוליאתילן, PE קצר; השני הוא פוליויניל כלוריד, PVC בקיצור; השלישי היה כלוריד polyvinylidene, שנקרא PVDC.

מה יקרה אם תבחר את השגיאה של סרט ההדבקה? התשובה היא פשוטה כי יוביל סטריליות, נזק מוגזם או היעדר ערפל, GB וכן הלאה על Hazard. אז איך לבחור clingfilm בטוח פתרונות diffirent.

שיטת הרכישה של הדבקת הסרט כדלקמן:

כאשר אתה קונה תיבה, או לעטוף, הקפד לציין אם תיוג שמות ספציפיים או נוסחה כימית מבנית, אם יש לך שם באנגלית אבל מוצרים מזוהים לא סינית צריך לקנות בזהירות. כמו כן, הקפד לבחור את המוצרים המסומנים "לשימוש במזון". תיבה, בעיקר פוליאתילן (PE) ופוליפרופילן (PP), שתי קטגוריות עיקריות של חומר, ההבדל במחיר המוצרים, אבל פוליפרופילן (PP) יכול למנוע טוב יותר לחלחל שמן. כאשר אתה קונה לעטוף, הציע לראשונה לקנות פוליאתילן (PE) עשוי עצמית סרט דבק, במיוחד כאשר בשר טרי, פירות, ואחרים, כי מבחינת האבטחה, החומר של הסרט pe cling הוא הבטוח ביותר. אם אתה רוצה חיי מדף ארוכים יותר, ממליצים polyvinylidene כלוריד (PVDC), מאז חומרים כאלה תכונות לחות טובה של עטיפת פלסטיק, על שלושה סוגים של סרט טריים שמירה על הטריים הארוך ביותר.

החדשות הטובות הן שהחברה שלנו יכולה לספק את סרט ההדבקה הבטוח. הסמכה שלנו של הסרט נצמדות יש SGS & FDA וכו 'אשר יכול להוכיח את איכות מובטחת.

אנא צרו איתי קשר אם יש לך שאלה או עניין במוצרים שלנו.

M: +86 15220392995

מקושרים ב: 15220392995

דוא"ל: sale17@cxpack.com

אן לינג.

תמונה של סרט דביקות כדלקמן:

China-soft-strong-tension-food-protetor-pe.jpg_350x350.jpgHome-use-and-supermarket-pe-cling-film.jpg_350x350.jpg


זוג:המשלוח יסתיים למיאמי הבא:לא