איך לעשות מתיחה מתפתל הסרט

- Apr 30, 2019-

למתוח מתפתל הסרט הוא סוג של שיטת האריזה שהוא מאוד פופולרי בעולם בגלל הלחץ דפורמציה הנגרמת על ידי מכשיר מתיחה מכני או מתיחה ידנית של הסרט בטמפרטורת החדר לעטוף את הסחורה בחוזקה להקל על תחבורה ואחסון.

אמץ שרף מיובאים מתקדם זרימה diffractive הסרט שחול תהליך הייצור.

יש לו את המאפיינים של תכונות מתיחה טובה, עמידות דמעה, עמידות החדירה חזקה, שקיפות גבוהה, צמיגות עצמית טובה שיעור נסיגה גבוהה, אריזה קומפקטית, לא יהיה רופף וכן הלאה.

זה יכול להיות בשימוש נרחב חומרי גלם כימיים, דשנים כימיים, מזון, מוצרים מכניים וחשמליים, מוצרי טקסטיל אור ואריזות אחרות או מארז אחרים ואריזה מחייב אחרים.

PE מתפתל הסרט הוא סוג של מוצרים תעשייתיים הסרט, אשר יש חוזק מתיחה גבוהה, הארכה גבוהה, צמיגות עצמית טובה, שקיפות גבוהה וכן הלאה.

עבור סרט מתפתל ידני, יכול לשמש גם עבור מכונת מתפתל הסרט , יכול להיות בשימוש נרחב באריזה מרכזית של כל מיני סחורות.

PE מתפתל הסרט מורכב בעיקר מכמה ציונים שונים של שרף polyolefin מעורב extruded, עם התנגדות לנקב, כוח סופר וביצועים גבוהים, מתפתל ואריזת הסחורה מוערמים על צלחת תומכת, כך האריזה היא יציבה יותר מסודר, ויש לו אפקט עמיד למים חזק יותר.

הוא נמצא בשימוש נרחב בייצוא סחר חוץ, papermaking, חומרה, פלסטיק בתעשייה הכימית, חומרי בניין, מזון ותעשיית התרופות.

PE חיתוך סרט מתפתל : הוא עשוי באיכות גבוהה LLDPE כמו המצע, בתוספת באיכות גבוהה tackifier, מחומם, extruded, יצוק, ולאחר מכן מקורר על ידי הקירור רולר.

מודל השירות כולל את היתרונות של קשיחות חזקה, גמישות גבוהה, עמידות דמעה, צמיגות גבוהה, עובי דק, התנגדות קרה, עמידות בחום, התנגדות ללחץ, מניעת אבק, עמיד למים, הידבקות חד צדדית והדבקה דו צדדית וכו ' יכול לחסוך חומרים, עבודה וזמן בשימוש,

הוא נמצא בשימוש נרחב papermaking, לוגיסטיקה, התעשייה הכימית, חומרי גלם פלסטיים, חומרי בניין, מזון, זכוכית וכן הלאה

.

זוג:יתרונות ודרישות תפעוליות של שימוש גומיות קצף להקות הבא:מחממים קיצור הסרט תהליך הייצור