כיצד לבדוק את צמיגות קלטת הדבק

- Oct 10, 2019-

יש כמה קלטות סקוטש שאינן דביקות? חלק מהקלטות דביקים מאוד כשנוגעים בהן ביד. כתוצאה מכך, אפקט האיטום אינו טוב. תמיד פתח את זה בעצמך. כל קלטת סקוטש באותה איכות זהה?


זו בעיה עם דבק. היד מרגישה דביקה מאוד. זו הדבקה ראשונית טובה. לאחר הדבקתו הוא קופץ פתוח וזה לא טוב. ההדבקה הראשונית וכוח ההחזקה הם פרופורציוניים הפוך, כלומר, הקלטת הדביקה דביקה ליד וההדבקה לקויה.


לדבק בדרך כלל תכולת מוצקה גבוהה וצמיגות טובה. התוכן המוצק הכללי הנפוץ בשוק הוא כ- 50. אם הצמיגות טובה, עדיף להשתמש ב 52 תכנים מוצקים. אך המחיר עשוי להשתנות ב -200 יואן לטון. עובי הדבק קשור גם הוא. באופן כללי, עובי הדבק הוא בערך 20-22. ככל שהצמיגות דקה יותר, כך הצמיגות תהיה גרועה יותר. טמפרטורת הייבוש תלויה בפעולה ובמהירות המכונה בפועל.


באופן כללי, הקלטת השקופה עשויה דבק סרטים OPP. ההדבקה הראשונית וכוח ההחזקה שלה אינם טובים. התכונה הגדולה ביותר שלה היא שזה זול. מומלץ לא למשוך בחוזקה יתר על המידה, מכיוון שהסרט נמתח, כך שכאשר הדבק לא דביק, הוא יתאושש. בנוסף, תוכלו לאטום את גב החותם בעזרת סכין מספריים או סכין כלי שירות. הקלטת מחוברת לנייר בצורה חזקה יותר כך שלא תתמוטט בקלות.


זוג:אריזות מודפסות וקלטת נייר בהתאמה אישית הבא:מחסן משלו הוקם בלוס אנג'לס