אריזות עזרה מסחר אלקטרוני המוכרים ליצור מותג טוב

- Apr 30, 2019-

איך אריזות לעזור מסחר אלקטרוני המוכרים ליצור מותג טוב ?


יותר ויותר חברות מחפשים לבנות עסקים מקוונים לא רק להודיע על נוכחותם ללקוחות פוטנציאליים, אלא גם למכור אותם ישירות אליהם. באמצעות חיבור לאינטרנט, הקונים יכולים לגלוש באתר האינטרנט של הספק, לראות מה הם אוהבים לקנות אותו עכשיו. הפריטים נשלחים בבטחה אליהם והם יכולים לקבל את החבילה בתוך מספר שעות או שבועות, בהתאם למרחק שלהם מהמוכר.


בעוד ספקים מסוימים לא מבינים את העובדה הזאת, הדרך שהם החבילה הסחורה של הלקוחות שלהם יכול מאוד לעזור לקבוע אם הנמען יהיה לבצע הזמנה מהם. כמה דברים לא משמעותיים לכאורה, כגון שימוש בחומרי אריזה ירודים, עלול לגרום לקונים שם את רשימת הספק המועדפת עליך. אז איך אתה יכול להשיג את ההשפעה הפוכה; להשתמש באריזה שלך כדי לקדם את המותג שלך?


מיד, אתה לא צריך להקריב את שולי הרווח שלך לקנות חומרי אריזה מיותרים לא יקר. זכור, המטרה היא פשוט להבדיל את המותג שלך מהמתחרים שלך. לדוגמה, למה לא להשתמש מגבות נייר צבעוניים כי לחרוז עם המותג שלך כדי להגן על פריטים במקום אריזה צבעוני קצף מתכת? עם זאת, גם אם אתה עושה זאת, ודא כי המוצר מוגן כראוי וכי יש סיכון קטן של אספקת המוצר ללקוח. המפתח הוא לשלב פונקציונליות עם ייחודיות.


אתה יכול גם לשקול ביצוע אריזה אישית עם לוגו. זה ייתן לקונה את הרושם כי אתה מתייחס אליהם ברצינות, כי אתה מותג בוגרת. אין לטפל בחבילה זו כעלות ולטפל בה כהשקעה כחלק חשוב מתקציב השיווק שלך.


זוג:יישומים שונים של חותם קלטת הדור של בועות הבא:תכונות מיוחדות של שקוף איטום קלטת ואת היתרונות שלה