האם ניתן להשתמש PE ניילון נצמד בסביבת טמפרטורה גבוהה?

- Jul 25, 2018-

בעת השימוש PE תיאחז הסרט הוא גם יש תנאים מסוימים, למדנו כי תחת הסביבה של PE תיאחז הסרט לסרב לטיפול בחום המתאימים, בדרך כלל אלה יכולים לשמש עבור חימום של PE תיאחז הסרט לא יכול גם לשים לב בתהליך של חימום להמיס, אחרת ההשלכות יהיה שחרור חומרים רעילים.

"רואה" תיאור מפורט של PE בניילון נצמד, אם המפרט מודפס מעל המקביל PE ניילון נצמד או בניילון פוליאתילן, זה מראה שאתה יכול להשתמש בו בבטחה. אם זה אומר PVC(PVC) לעיל או לא קיים תיאור מפורט גשמי, כולם טובים היא לא מתחייב לקנות.

שתיים "מגע" הסרט PE, יש הגיון כולם יכולים לדעת פוליאתילן הסרט tactility יכול לתת לכולם מין לא מאוד דביק, לא מאוד שקוף מרגיש, אם כולם משתמשים יד למרוח את זה מאוחר יותר תקופה פתוחה? או פשוט יחסית, אבל סרט PVC הוא בדיוק הפוך. מקל קל ביד.

הסרט שלושה "אבות" PE, פוליאתילן הסרט לאחר השריפה, צבע הלהבה הוא צהוב, תמצאו כי רחוק ממקור האש לא מיד לכבות, ילווה על ידי טיפות שמן, יש אין כל ריח חריף; אבל לאחר כוויות פוליויניל כלוריד בניילון נצמד, צבע הלהבה הוא ירוק צהבהב, מלווה הרבה עשן, לא מופיעים מטפטפים שמן לתופעה, לאחר עוזב את האש יכחד, יש ריח חריף חזק.


זוג:PE גלישת פלסטיק משמש הרזיה הבא:המשלוח ייעשה כדי בארה ב