תהליך ההגעה לשפוט את האיכות של רצועות האריזה PP

- Jun 06, 2019-

תהליך ההגעה לשיפוט איכות רצועות האריזה של PP הוא כדלקמן:

(1) המראה של סרט אריזה: מכונת אריזה סרט צריך להיות קשיות טובה. מכונת אריזה PP סרט צריך להיות מקופל שוב ושוב, אשר קל לשבור אם הקשיחות שלו לא טוב. הבעיה דפוס, את תבנית חייב להיות יפה, לא נראה מצב משוא פנים.

(2) צבע של סרט אריזה: מכונת PP אריזה סרט על השוק הוא בדרך כלל לבן (צבעים אחרים צריכים להיות בהירים) עם איכות טובה יותר, כי זה לא קל לערבב חומרים ישנים.

(3) מבריק של סרט אריזה: מכונת אריזה סרט צריך להיות מבריק, כגון סרט אריזה עשוי בדרך כלל של כל החומרים. המתח יציב. יהיה הנחה על הברק של הבלר עם קמח.

(4) גודל שיפוט של האריזה קלטת: רוחב ורוחב השגיאה של סרט האריזה הם בדרך כלל חיובי או שלילי 0.3mm. בייצור של חגורת מכונת אריזה כזו, חומר פריקה הוא אחיד, ואיכות הוא אחיד יחסית, ולא יהיה מצב טוב או רע.

(5) אם לשפוט לפי חתך של רצועות האריזה: חלק מרצועות האריזה הוא חומר חדש בחוץ, ואת חומר מילוי באמצע (מאוד עניים). כל עוד אתה חותך את הקטע, אתה יכול לראות כי מרכז שחור בפנים הוא באיכות ירודה.

בעיית הצבע של החגורה מכונת אריזה, כיתה שונים של חגורת מכונת אריזה קשה לומר. חגורת בלר שקוף הוא חגורת הבאלזר הטובה ביותר כיום. איכות החגורה פקר תלוי לחלוטין על טוהר של פוליפרופילן. ככל הטוהר של פוליפרופילן, טוב יותר את המתח של חגורת פקר.


זוג:לא הבא:רצועה סיטונאות