פעילות שבת של שנג'ן Chengxing אריזה

- Sep 18, 2017-

שנג'ן Chengxing אריזה & חומר ושות', בע מ קיימה משחק שבת של החברה ב- 16 בספטמבר, 2017. הנושא של הפעילות היא העובדים של חברת. המקום של פעילויות הוא דלפק קבלה של החברה. הפעילות של תוכן המשחק משחקים דיגיטלי ונחשו את השם סלבריטי.


                     主图.jpg

החוקים של העברת דיגיטלי משחק זה כל קבוצה של חברי יושב על כיסא ליד האורך של משקפת. ואז כל קבוצה שלח נציג לקבל את היריב הלוח כדי לכתוב הנתונים, עברו דרך שפת הגוף אל חבריו לקבוצה ואז ואחריו שידור. בדרך לא יכול לדבר עם תיאור אצבע. לבסוף את לקבוצה האחרונה להגיד את המספר.


                     QQ截图20170916143628.png

החוקים של guess סלבריטי שם המשחק נמשך דרך נציג נכתב בשמו של הכרטיס, אשר שמו של משוררים ידועים כמה מקומיים וזרים, כוכבי קולנוע, זמרים, כוכב ורכיבים אחרים. לקבוצה נשאל על ידי הנציג של הבעיה, כל עוד התשובה לשאלה הוא רע לקבוצה זו איבדה את ההזדמנות כדי לפנות את לקבוצה הבאה. צעד אחר צעד כדי לצבור את התשובה עד להופעת התשובה הנכונה.


                    216.jpg

זה היה אירוע נפלא שבת שהביא השמחה והן מוגברת תקשורת בין עמיתים, להירגע העבודה הקשה של השבוע הביא יותר חיוניות ותקווה לשבוע הבא.

פרופיל חברה הוא כדלקמן:

שנג'ן ChengXing אריזה & חומר ושות', בע מ נוסדה בשנת 2004. יש לנו שותפים ידועים, כגון Anway, וול-מארט, אופיס דיפו, Lenovo ועוד. המוצרים העיקריים שלנו הם הסרט למתוח, תיאחז הסרט, סרט כיווץ, אריזה חגורה, סרט דביק, סרט מודפס, משטחים ועוד. אנא צרו קשר עם לנו אם אתה במצוקה או עניין. . תודה.

מוצרים הצג זמן:

         12.jpg_MG_1133.jpg

    3.jpg53_副本.jpg

   _MG_2051.jpgcling film price.JPG

   胶带图片.jpg

דרכים ליצירת קשר:

Email:sale17@cxpack.com

WhatsApp: +8615220392995

אן


 זוג:? מדוע עליית מחיר מוצרי אריזה הבא:לקוחות אוסטרליים לבקר ולשתף פעולה - אריזות למתוח הסרט לאריזה