תכונות מיוחדות של שקוף איטום קלטת ואת היתרונות שלה

- May 06, 2019-

סרט אריזה שקוף הוא גם סוג של קלטת במהלך השימוש. זה נפוץ הסיטונאי. זה בעיקר משתמש דו סטרי סרט פוליפרופילן מתיחה כמו המצע העיקרי במהלך המבצע, והוא מיוצר ביעילות. שקוף חתום עבה קלטת הוא דק והמחיר הוא טוב יותר.

שקוף אריזה אריזה שקוף ויפה, המוצר כולו הוא רעיל, חסר ריח, דו צדדי דבק, בטיחות טובה, נוח מאוד לשימוש, יעילות גבוהה, המוצר יש כוח חיץ מסוים, קצב הצטמקות במהלך השימוש, אפקט לנקב היא התנגדות טובה דמעה, התנגדות goodtear.

שקוף האריזה קלטת מתאים מאוד לשימוש במרחקים ארוכים הובלה מטענים כבדים, כך הבטיחות של הסחורה יכול להיות מובטח ביעילות במידה מסוימת. לצורך כך, המוצרים משמשים בעיקר עבור איטום, איטום ואריזה במהלך השימוש.

השימוש בקלטת אטומה שקופה בחברה המודרנית הוא גדול מאוד. היא משתמשת בעיקר יתרונות משלה להיות הקשר ההדוק שלה. כאשר הוא משמש, יכולת קיבוע המוצר שלה הוא חזק מאוד. גם אם הלחץ הוא קטן, זה יכול להיות מודבק בצורה יעילה לחומר.

קלטת שקוף איטום גם קל ליפול את הקלטת בעת שימוש. לא יהיו מתיחות וגרירה. הכוח האלסטי המשמש בשימוש במוצר הוא חזק מאוד ויכול להשלים את השינוי בצורת העקום. באיכות גבוהה קלטת אטום אין בליטות.

החומר על הגב של שקוף איטום קלטת הוא עדיין חסום בשימוש של תופעות חדירה ממס. המוצר הוא חלק מאוד עם מגע יד. כאשר אתה דוחף את היד קשה, לא לעורר, אבל אנחנו צריכים לציין כי הסביבה טמפרטורה גבוהה מאוד לא מתאים לאחסון הקלטת. אם הטמפרטורה גבוהה מדי, סרט ההדבקה יהיה רך מאוד, ומשפיע על השימוש.


זוג:אריזות עזרה מסחר אלקטרוני המוכרים ליצור מותג טוב הבא:מהי טכנולוגיית המפתח של ציפוי PVC ציפוי קלטת?