למה PE למתוח סרטים להופיע סטטי?

- Nov 12, 2018-

במהלך השימוש בסרט PE למתוח, לפעמים חשמל סטטי יופיע. למעשה, התופעה הסטטית אינה רצינית וטובה. זה לפעמים מסוכן, אז אנחנו מנסים להימנע מהתופעה הזאת. כדי למנוע את זה טוב יותר, בואו בקצרה להציג את הסיבה לחשמל סטטי, אז אני מקווה שאתה יכול לשים לב בזמן כאשר אתה משתמש בו בפעם הבאה.

) 1 חשמל סטטי שנוצר במהלך הייצור

בגלל שהחלקיקים מתחככים זה בזה, החיכוך בין ההיתוך לבין הקובייה, והחיכוך של גליל ההדרכה במהלך היווצרות הסרט והשתלשלות, וכתוצאה מכך חשמל סטטי שנוצר בזמן המשלוח. לכן, סוכן antistatic נוסף במהלך הייצור של הסרט PE למתוח לחסל את החלק הזה של חשמל סטטי. יש לומר כי השפעה זו עדיין טובה מאוד. סוכנים אנטי-סטטיים הם חומרים פעילי שטח שבהם המולקולה מכילה קבוצות הידרופיליות קוטביות וקבוצות לא-קוטביות לאופייניות. לקבוצת הליפופיליה יש תאימות מסוימת עם הפלסטיק, והקבוצה ההידרופילית יכולה ליינן או לספוג את הלחות באוויר, ויוצרים שכבת מוליך דקה על פני השטח של מטען חשמלי דולף, ובכך להשיג את המטרה של סילוק חשמל סטטי.

2) חשמל סטטי שנוצר במהלך הדפסה, הרכבה, חריץ ו תיק ביצוע

זה מייצר חשמל סטטי עקב החיכוך של הסרט PE למתוח את הגליל מדריך, החיכוך של הסרט פועל במהירות גבוהה, ואת האוויר היבש. חלק זה של חשמל סטטי יש השפעה רבה על הייצור, ואם זה לא ניתן לבטל ביעילות, זה תהיה השפעה רבה על תהליך שלאחר עיבוד. באופן כללי, יעיל להשתמש במברשת אלקטרוסטטית מוליכת-על (חיסול מגע), שהיא שיטה ליצירת קשר עם הסרט, והחשמל הסטטי שנוצר נגזר על ידי הארקה של המברשת בהתנגדות נמוכה (התנגדות של 1 מטר לפחות מ -1) . פתור את הבעיה הזאת. ניתן גם להשתמש בגנרטור יונים שבו היונים הנוצרים מתנפחים על הסרט בצורת רוח (סוג שאינו מגע). עם זאת, במבצע בפועל, הגז היוני יכול לחסל את החשמל סטטי הוא נושא, וזה יהיה גם לשאת חלק האוויר יונים באוויר כדי להיכנס מתפתל.

3) חשמל סטטי שנוצר על ידי הסרט סיים על מכונת אריזה אוטומטית

החיכוך בין הסרט המוגמר לבין גלגלת ציוד הציוד, ואת הסרט PE למתוח עצמו לא בוטלו לחלוטין על ידי חשמל סטטי. האריזה האוטומטית קשה והתכנים הנדרשים רגישים לחשמל סטטי. במקרה זה, השיטה לעיל יכול לשמש גם כדי לחסל חשמל סטטי. שיטה יעילה היא גם בוטלו באמצעות מברשת אלקטרוסטטית מוליך.

PE הסרט למתוח יש חלקים שונים של תופעה סטטית, הסיבות שונות, והפתרון יהיה שונה. לכן, במצבים שונים, כאשר אנו מתמודדים עם בעיות כאלה, עלינו לקבל החלטות על בסיס התנאים בפועל.


זוג:בעיות נפוצות ושיטות טיפול של הסרט מתוח הבא:גורמים הקובעים את עובי הסרט המתוח