מחיר תחרותי למתוח הסרט

מחיר תחרותי למתוח הסרט

Pallet למתוח הסרטים שנזן Chengxing אריזה & חומר ושות 'בע"מ הוא אחד הטובים ביותר יצרני הסרט למתוח ידנית, מוזמן לייבא סרט ידני זול למתוח מהמפעל שלנו. פרטים נוספים חומר: LLDPE, 100% חומר גלם בתולה סוג: גלישת הסרט שימוש: אריזה סרט תכונה: ...

פרטי המוצר

תיאור

הסרט למתוח הוא סוג של כוח מתיחה סופר ו retracting רכוש של הסרט, ואת המוצר הוא compactly ו קבוע bundled לתוך יחידה אחת. הסרט למתוח יכול להפוך את חתיכות קטנות מפוזרות להיות שלם, כך המוצר הוא אפילו במצב רע. חומרי אריזה חדשים שלא ייפגעו בסביבה.

4 תכונות עיקריות של הסרט למתוח:

1. הסרט מתוח יש תכונות מליטה עצמית מעולה;

2. למתוח את הסרט יש גמישות טובה stretchability;

3. הסרט מתוח יש כוח השפעה גבוהה כוח לנקב;

4. הסרט מתוח יש פונקציית זיכרון מתכווץ.


יישום

הסרט למתוח משמש בעיקר תחבורה לוגיסטית, משתקף בדרך כלל בהובלה של סחורות קטנות, כגון אלכוהול, פחיות, אריזות התרופות ומוצרים אחרים.

סרט למתוח עבור חלקים אלקטרוניים, חומרי בניין, גומי, לבנים נמוכה, אריח, בורג, טפט, עור, פיברגלס, בדים לא ארוגים, גליל נייר, חוט, חוט, צינור, חלקים שונים, רהיטים, מכשירים ואריזת ציוד.


יתרונות

יש גמישות גבוהה, לא קל לשבור, יש כוח חזק נגד פיצוץ, התנגדות השפעה חזקה, התנגדות חזקה דמעה כוח משיכה חזק, והוא יכול להחליף את האריזה.

שיעור הצטמקות הוא גדול, ואת המאמר יכול להיות עטוף בחוזקה לאחר הצטמקות החום. אם שקית PE ישר (פתח בשני הקצוות של התיק) הוא חום shrinked, את הקצוות של הפתיחה יכול להרים את המאמר והוא יכול לעמוד במשקל של 15KG לטיפול קל.

זוג:הסרט למתוח PE הבא:לחות הוכחה למתוח סרטים

חקירה