סרט מיני מתיחה

סרט מיני מתיחה

סרט מתיחה מיני LLDPE מיוצר עם LLDPE איכותי כחומר הבסיס, ותוספת של מכבשים איכותיים. זה מחומם, מוחץ, יצוק ואז מקורר על ידי גלילים מקוררים. יש לו קשיחות חזקה וגמישות גבוהה.

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

הצגת המוצר

סרט המתיחה Mini LLDPE משתמש ב- LLDPE באיכות גבוהה כתשתית ומוסיף מתמודד באיכות גבוהה. הוא מחומם, מוחץ, יצוק ואז מתקרר על ידי גליל קירור. יש לו קשיחות חזקה וגמישות גבוהה. יש לו את היתרונות של קשיחות, גמישות גבוהה, עמידות בפני קרעים, צמיגות גבוהה, עובי דק, עמידות בפני קור, עמידות בחום, עמידות בלחץ, עמיד בפני אבק, עמיד במים, חד צדדית ומליטה דו צדדית. הוא נמצא בשימוש נרחב בנייר, בלוגיסטיקה, כימיקלים, חומרי גלם פלסטיים, חומרי בניין, מזון, זכוכית וכן הלאה.


יתרון:

אריזת סרטי מתיחה היא אחת השיטות העיקריות לשילוב, צרור ומשטחים של משטחים. סרט מתיחה הוא דרך פשוטה ויעילה להגנה על עומס המזרן ועוזרת במניעת לכלוך ולחות, והיא דרך משמעותית ויעילה.


מכיוון שלסרט המתוח יש חוזק וגמישות גבוהה, יש לו התנגדות לנקבים ועמידות בפני דמעה מעולה. זה יכול למנוע נזק לפריטים כתוצאה מהרצועה. יש לו השפעות טובות נגד אנטי-רופף, אטום לגשם, אטום נגד אבק ואנטי גניבה. זה מתאים לכל. צורת הטובין יכולה לשמור על הסחורה ממוקמת היטב מבלי להתעסק בה, מה שמוביל לבעיות תחבורה.


מפרטי מוצר נפוצים :

חומר בסיסי

LLDPE

עובי

20mic

משקל ספציפי

0.919 גרם / ס"מ 3

פולימר

LLDPE

התארכות

300%

רוחב הסרט

380 מ"מ

אורך הגליל

300 מ '

אורך הליבה

76 מ"מ או 50 מ"מ

צבע

לבן, שחור (צבע יכול להיות מותאם אישית)

אריזה וקיבולת

לא בהחלט, ניתן לנהל משא ומתן


משלוח ואריזה

ניתן לנהל משא ומתן על כל ענייני המשלוח והאריזה לפני שניתן יהיה להחליט. זה גם כדי לספק לך שירות משביע רצון, מכיוון שאם נחליט באופן חד צדדי הוא לא מכבד אותך, כך שאם אתה מעוניין, אנא צור איתנו קשר בהקדם. פנה אלינו בסרגל הניווט, אם אתה נוח, אתה יכול לבוא באופן אישי.זוג:שחור למתוח הסרט לאריזה הבא:מכונת הסרט למתוח

חקירה