מיני למתוח סרטים

מיני למתוח סרטים

מיני LLDPE למתוח את הסרט הוא עשה עם באיכות גבוהה LLDPE כחומר הבסיס, וכן תוספת של באיכות גבוהה takifiers. זה מחומם, extruded, יצוק, ולאחר מכן מקורר על ידי רולים צוננים. יש לו קשיחות חזקה וגמישות גבוהה.

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

הצגת המוצר

הסרט מיני LLDPE למתוח משתמש LLDPE באיכות גבוהה כמו המצע ומוסיף tackifier באיכות גבוהה. זה מחומם, extruded, יצוק, ולאחר מכן מקורר על ידי גליל קירור. יש לו קשיחות חזקה וגמישות גבוהה. יש לו את היתרונות של קשיחות, גמישות גבוהה, עמידות דמעה, צמיגות גבוהה, עובי דק, התנגדות קרה, התנגדות חום, התנגדות לחץ, dustproof, עמיד למים, מליטה חד צדדית מליטה דו צדדית. הוא נמצא בשימוש נרחב נייר, לוגיסטיקה, כימיקלים, חומרי גלם פלסטיים, חומרי בניין, מזון, זכוכית וכן הלאה.


יתרון:

למתוח אריזות הסרט היא אחת השיטות העיקריות של שילוב, bundling ו palletizing סחורות. סרט מתיחה היא דרך פשוטה ויעילה כדי להגן על עומס המזרן ולעזור למנוע לכלוך ולחות, והוא דרך משמעותית ויעילה.


בגלל הסרט מתוח יש חוזק גבוה וגמישות גבוהה, יש עמידות ניקוב מעולה ההתנגדות דמעה. זה יכול למנוע נזק פריטים עקב חסון. יש לו טוב אנטי רופף, עמיד גשם, dustproof ונגד גניבות אפקטים. זה מתאים לכל. הצורה של הסחורה יכולה לשמור את הסחורה ממוקם היטב בלי להתעסק, מה שמוביל לבעיות תחבורה.


מפרט המוצר המשותף:

חומר בסיסי

LLDPE

עובי

20mic

משקל ספציפי

0.919 גרם / cm3

פולימר

LLDPE

התארכות

300%

רוחב הסרט

380 מ"מ

אורך גליל

300 מ '

אורך הליבה

76 מ"מ או 50 מ"מ

צבע

לבן, שחור (צבע יכול להיות מותאם אישית)

אריזה ויכולת

בהחלט לא, אפשר לנהל משא ומתן


משלוח ואריזה

כל המשלוח ואריזות יכול להיות משא ומתן לפני שניתן להחליט. זה גם כדי לספק לך שירות משביע רצון, כי אם אנחנו באופן חד צדדי להחליט, זה לא מכובד לך, אז אם אתה מעוניין, אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי. צור קשר בסרגל הניווט, אם אתה נוח, אתה יכול לבוא אישית.זוג:שחור למתוח הסרט לאריזה הבא:מכונת הסרט למתוח

חקירה