דבק Bopp סרט רעש נמוך אין בועה אישית

דבק Bopp סרט רעש נמוך אין בועה אישית

שנג'ן Chengxing אריזה & חומר ושות', בע מ הוא אחד היצרנים הטובים ביותר צבע הקלטת, ברוכים הבאים לייבא צבע זול הקלטת מהמפעל שלנו. חומר פרטי מהיר: BOPP שימוש: קרטון איטום דבק בצד: חד צדדית דבק: סוג דבק אקרילי: לחץ רגישים כוללים: עמיד למים...

שוחח עכשיו

פרטי המוצר


      


הקלטת יצרני בבחירת דיספנסרים דבק יבוש מהיר יכול להיות מבוסס על המאפיינים של הקלטת בידוד טכני הסיטונאי של המוצר כדי לבחור היישום של דבק, להלן מתאר בקצרה את היקף היישום של מספר הדבק.

1. אור מרפא cyanoacrylate: סוג זה של המוצר משמש בדרך כלל עבור קשר של סובסטרטים בהיר עם דרישות מראה מאוד גבוהה, יכול לשמש גם כדי לרפא את עודפי דבק (UV-לריפוי דבק).

2, נמוך הלבנת נמוך ריח דבק מיידית: השימוש של דרישות ריח רגיש ונמוך, אנו ממליצים על השימוש של נוסחה מיוחדת של דבק מיידית הלבנה נמוכה.

3. גמיש דבק מיידית: כאשר רכיב דביק צריכה להסכים שקבל עומס מסוים, הדבק מיידית גמיש יכול להפחית חלק ריכוז מתח ולשפר את אחידות להרכב של הרכיב.

4, 2-רכיב דביק מיידית: הטכנולוגיה שני גורם לריפוי מהיר תחת גדול מילוי פערים אפשריים. הסחורות משמשים בדרך כלל לקשר שאינו צמוד חלקים או שבו נדרשת כמות גדולה של דבק.

5, ודבק אנטי-הלם: דבק מיידית ששונה Elastomer יש התנגדות השפעה טובה מאוד. בנוסף, כזה יצרנים טייפ איטום גם לשפר את עמידות חום הדבקה על מתכת בסביבה לחה.

6, טמפרטורה גבוהה דבק מיידית: ההתנגדות טמפרטורה לטווח ארוך של מוצרים אלה עד 120 ° C, התנגדות טמפרטורה לטווח קצר אפילו עד 140 מעלות צלזיוס.


שאלה: אתה משתמש הסרט למתוח לשימוש המכונה. ? יש לך מכונה שימושים למתוח את הסרט?

 

תשובה: כי המכונה למתוח הסרט משמש יחד עם הסרט מתיחה, פיתחנו קו ייצור מכונת יום אחד, ויש לנו מכונת הסרט למתוח למכירה. 

       ש: מהו סרט מתיחה מיני?

 

ת: מיני המתוח הסרט הוא קטן יחסית, ויש הליבה המורחבת בקצה אחד לשימוש קל. ניתן לתאר את הצורה כמו רימונים גדולים יותר. 

שאלה: איך הוא איכות הסרט למתוח שלך?

 

ת הסרט למתוח שלנו הוא באיכות גבוהה, ניתן למתוח יותר מ- 3 מ' ב- 1 מ'.

 הקלטת היא פריט נפוץ בשימוש בחיי היומיום שלנו, ייצור כלי, ולא בכל תחומי התעשייה. כיצד לקבוע את העמידות של הקלטת? יצרן הקלטת מזכיר לך כי בעיית עמידות דבק נדרש שיש התנגדות בטמפרטורה גבוהה, ההתנגדות, אור התנגדות, התנגדות המים, התנגדות בידוד חשמלי והתנגדות מזג אוויר. דרישות אלה משתנות בהתאם לשימוש של הקלטת במקומות שונים. הבעיה הזדקנות של הקלטות שונות נדון בנפרד כאן. תהליך ההזדקנות של המפרק טייפ מיוצר על ידי יצרן הקלטת יכול היה להיחשב תהליך שינוי הביצועים של הסרט תחת השפעת תנאים פיזיים חיצוניים. הסיבה למה בעיות כאלה מתרחשים בעיקר כולל כימי השפעה, השפעה פיזית, הגורם של החומר עצמו. פני השטח של הקלטת הוא בגילאי מהר יותר הזדקנות פנימית. ההשפעה הפיזית משמעותה תחת השפעת תנאים כגון אור וחום, adhesiveness של פני השטח של הקלטת הוא הוריד, ואת מהירות חשיפה לאוויר היא מהירה יותר, לחות וחום הן הבעיות הבולטות ביותר המשפיעים עמידות של הקלטת.
זוג:תיבת אריזה קלטת Bopp דבק עצמית בבית משרד בסיטונות הבא:Oem קלטת קידום מכירות בופ אקריליק סרטים הלחץ רגיש Oem קלטת עבור החבילה

חקירה