סרט דביק חום בשימוש לעתים קרובות תיבת אריזה באיכות טובה

סרט דביק חום בשימוש לעתים קרובות תיבת אריזה באיכות טובה

שנזן Chengxing אריזה & חומר ושות 'בע"מ הוא אחד היצרנים הטובים ביותר קלטת צבע, מוזמן לייבא סרט צבע זול מהמפעל שלנו. פרטים נוספים חומר: BOPP שימוש: קרטון איטום צד דבק: חד צדדי דבק: אקריליק דבק סוג: רגיש ללחץ תכונה: Waterproof ...

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

ש: אני צריך הצעת מחיר עבור פיסת הנייר שלך. איזה מידע אני צריך לתת לך?

A: אתה צריך לספר לנו את עובי, רוחב, אורך, ואם ההדפסה נדרשת. ניתן גם לצלם את פינות הנייר שבהן אתה משתמש, ואנו נמליץ על המפרט המתאים עבורך.

ישנם שני סטנדרטים עבור איכות הקלטת. האחד הוא הידבקות ראשונית והשני הוא כוח השמירה. השניים בדרך כלל ביחס הפוך. בדרך כלל, דבק עם הידבקות נמוכה יותר מאשר 10 הוא פחות ציפוי דבק עובי. בדרך כלל רק על 20 מיקרון, כגון נייר מכתבים, קלטת עבור חבילת קידום כללי; ואת סרט דבק רגיל יש הצעד הראשוני של 15-20, עובי של דבק זה הוא בדרך כלל 22-28 מיקרון, בקנה אחד עם עובי סטנדרטי של.

עם זאת, רוב הקלטת בשוק מעורבב עם זיהומים. כדי להגן על זיהומים ולהגדיל את עובי, הדבק הוא מעורבב גם עם טונר, כך הקלטת שקוף יופיע ביצה צהוב ירוק בהיר. קלטת זו היא בדרך כלל נחות. לשים יותר תשומת לב בעת קניות.ש: האם איכות פינה הנייר שלך מוסמך?

A: כן, יש לנו אישורי איכות כגון SGS.

ש: מה עלי לעשות אם פיסת הנייר אינה קשה מספיק לשימוש?

A: ניתן למקם את פינות הנייר בסביבה קרירה ויבשה למשך פרק זמן. הקשיות של פינות הנייר עולה עם הזמן של המיקום. אם אתה צריך להשתמש בהם באופן מיידי, אתה יכול לתת לנו הוראות מראש.

 

מאז פעולת הדבקה של הקלטת מתרחשת, הלחות של דבק על פני השטח של סרט דבק חודר לתוך דבק לאחר דבק של דבק, ואת דבק מיובש במהירות כדי להפוך את סרט דבק להיות חלק דבק , כך את פני השטח של דבק הוא מעט נקבוביות חשוב מאוד עבור הבחירה של הקלטת. אם microporosity של המכשיר הוא גדול, כוח ספיגת לחות של המוצר הוא גדול, ואת סרט דבק צריך לשמש במהירות coagulate את קלטת Linyi. אחרת, קרום קרישה עם מהירות קרישה איטית יותר או דבק המכיל סוכן דבק יותר עשוי לשמש. סרט הדבקה.


זוג:BOPP סרט דביק עצמי מחיר במפעל Heatmel הבא:אריזה קלטת סיטוני מותאם אישית מודפס Bopp מודפס דבק אריזה סרט

חקירה