דבק קלטת מים דבק Bopp בראון מחיר במפעל איכות מיטבית

דבק קלטת מים דבק Bopp בראון מחיר במפעל איכות מיטבית

שנזן Chengxing אריזה & חומר ושות 'בע"מ הוא אחד הטובים PE היצמדות יצרני הסרט, ברוכים הבאים לייבא PE PE זול היצמדות מהמפעל שלנו. פרטים נוספים חומר: PE סוג: סרט למתוח שימוש: סרט הדבקה תכונה: לחות הוכחת קשיות: רך סוג עיבוד: יציקה שקיפות: ...

שוחח עכשיו

פרטי המוצר


על פי סיווג החומר ניתן לחלק מגוון רחב של, ולכן השימוש בחומרים שונים של קלטת ושיטה יהיה שונה, קצף המצע הבא פעמיים צדדית קלטת, המצע PET פעמיים צדדית קלטת, לא מצע פעמיים צדדית קלטת, לא ארוגים השיטה של שימוש דבק דו צדדי של המצע ואת דבק להמיס חם כהפניה:

מצע קצף דו - צדדי דו - צדדי מתאים להרכבה של מזגנים, ריהוט משרדי ומוצרי תקשורת. זה יכול להחליף את תיקון בורג עיצוב כדי להפוך את המוצרים יפים יותר. יש רכות, תחולת טוב, טובה הראשונית טובה הדבקה טובה, עמיד ממס טוב והתנגדות UV. עובי הכללי הוא על 0.4-1.0MM, ההתנגדות הטמפרטורה לטווח קצר מגיע 130-150 מעלות צלזיוס, ואת ההתנגדות הטמפרטורה לטווח ארוך מגיע 80-93 מעלות צלזיוס. .

2. מצע PET פעמיים צדדית דבק יש התנגדות טמפרטורה טובה התנגדות גזירה חזקה. בדרך כלל, ההתנגדות הטמפרטורה לטווח ארוך מגיע 100-125 מעלות צלזיוס, ההתנגדות הטמפרטורה לטווח קצר מגיע 150-200 מעלות צלזיוס, ואת עובי הוא בדרך כלל 0.048-0.2 מ"מ. מליטה של לוחות, LCDs, קישוטים, חלקי דקורטיביים.

3. Non-Subrate צדדית דבק יש השפעה מליטה מעולה, יכול למנוע נפילה ויש לו ביצועים מעולים עמיד למים, ביצועים עיבוד טוב ועמידות טמפרטורה טובה. הטמפרטורה לטווח קצר יכול להגיע 204-230 מעלות צלזיוס, ואת ההתנגדות הטמפרטורה לטווח ארוך מגיע 120-145 ° C. עובי הוא בדרך כלל על 0.05-0.13MM, אשר מתאים מליטה של לוחות, לוחות וחלקים דקורטיביים.

4. שאינם ארוגים מצע דו צדדי דבק יש צמיגות טובה processability, בדרך כלל לטווח ארוך התנגדות טמפרטורה יכולה להגיע 70-80 מעלות צלזיוס, לטווח קצר הטמפרטורה יכולה להגיע 100-120 מעלות צלזיוס, עובי הוא בדרך כלל על 0.08-0.15MM , מתאים עבור שם, פלסטיק מתאים, רכב, טלפון סלולרי, מכשיר חשמלי, ספוג, גומי, שילוט, מוצרי נייר, צעצועים ותעשיות אחרות, הרכבה של מכשירי חשמל לבית מכשירים אלקטרוניים, עדשות תצוגה.
יצרני קלטת להציג את הידע של קלטת אטימה bopp


עם החדשנות של הטכנולוגיה, Bopp איטום קלטת ציוד הייצור עודכנה. בופ איטום קלטת יצרן אימן אנשי מקצוע רבים, טכנאים ומפעילי מיומנים. הטכנולוגיה של bopp איטום קלטת הייצור שופרה ברציפות ומעודכנת. זה הפך להיות יותר ויותר בוגרת. BOPP איטום קלטת הוא לא רעיל, חסר טעם, ידידותי לסביבה, משקל קל, עלות נמוכה, וכו 'זה עושה את זה נרחב להחיל אריזות שונות איטום, מליטה, חלקים מוצקים של חפצים, וכו' זה מוצר אריזה חיוני לייצור תעשייתי.

בשוק תחרותי ביותר, החברה שלנו ממשיכה לזייף קדימה ולספק ללקוחות מוצרים באיכות גבוהה מועדף, אשר זכתה להערכה של לקוחות רבים. Bopp איטום קלטת יכול להיות מצופה עם כל קלטת צבע בהתאם לדרישות הלקוח כדי לענות על הצרכים של משתמשים נוספים. החברה שלנו מפתחת בעיקר ומייצרת סרט שקוף, צבע איטום קלטת, הדפסת אטימה הדפסה, bopp איטום קלטות, וכו 'ברוכים הבאים לקוחות לבוא להתייעץ ולרכוש!

הפיתוח של תעשיית קלטת איטום קשורה קשר הדוק הביקוש בשוק עבור ביצועי קלטת. אם אתה רוצה לדעת את סיכויי היישום של סרט איטום בופ, או אם אתה רוצה לדעת את השוק הרחב של סרט איטום בופ, אז אנחנו צריכים לשים לב BOP איטום בשוק הקלטת, להלן מבוא קצר לשוק של איטום בופ סרט הדבקה.

מהו הסיכוי השוק של סרט איטום בופ? עם התפתחות של פעמים, בופ איטום קלטת נעשה שימוש נרחב באריזה קרטון, חלקי חילוף תיקון, צרכי היומיום, מחייב חפץ חדה וכן הלאה. שימוש נרחב כזה יצר שוק רחב עבור bopp איטום קלטת. לסיכום, הסיכוי בשוק של סרט אטימה bopp הוא רחב מאוד, תעשיות רבות הן בלתי נפרדות ממנו. על פי המגמה הנוכחית, זה חייב להיות בעל סיכוי פיתוח טוב.
ש: האם אני יכול להתאים אישית את המוצר שלי?

A: אנחנו יכולים להפוך את המוצר בהתאם לדרישות שלך.


 ש: איך נשלחת ההזמנה שלי? האם התיקים שלי יגיעו בזמן?

A: על ידי הים, על ידי האוויר או על ידי נושאות אקספרס (UPS, FedEx, TNT) זמן המעבר תלוי בשיעורי המשלוח. ש: מהו זמן הייצור?

A: 15-25 ימים נורמלי, זה תלוי בכמות. אנא ספר לנו את התאריך הרצוי, אנחנו יכולים לנסות כמיטב יכולתנו כדי לספק לך.

 ש: האם ניתן לקבל מדגם לפני הזמנת מקום?

ת: כן, בטוח, עבור איכות & חומר בדיקה, דוגמאות מלאי ללא הדפסה מותאמת אישית ניתן לספק באופן חופשי על חשבון שליח. אנו נשמח לשלוח לך דוגמאות חינם.


 


ש: כמה זמן לוקח זמן הייצור המדגם?

A: יום אחד עבור דגימות קיימות. 5-7 ימים עבור דוגמאות מותאמות אישית.

 מקומי בופ תעשיית הקלטת בשוק התחרות הוא אכזרי

כיום, תעשיית הקלטת היא חיתוך מחירים ושיווק, ואת יצוא של הטבות היא בעיה גדולה בייצור ותפעול של ארגונים.

לנוכח התחרות בשוק הלא סטנדרטי, תעשיית הקלטת חייבת לנקוט פעולות משמעת עצמית. יש צורך לתת לשחק מלא לתפקיד ניהול מתואמת של עמותות התעשייה ואת תפקיד הפיקוח של מחלקת הפיקוח על איכות מוצרי הקלטת על איכות המוצר.

עבור איכות קלטת פיקוח מחלקת בדיקה:

ראשית, יש צורך לשתף פעולה עם העמותה לעשות עבודה טובה של אשראי אשראי איכות פעילות המוצר;

שנית, יש צורך לחזק את הקשר עם מחלקות רלוונטיות, לבצע בדיקות נקודה קבוע על מוצרי קלטת, ולדווח על בדיקות דגימה להתנגד מוצרים נחותים;

שלישית, היא להמשיך וליישם את רשיון ייצור מערכת הרישוי עבור מוצרי קלטת מפתח מערכת הסמכה איכות מוצרי הקלטת.

עבור הקלטת הסרט:

ראשית, יש צורך לארגן פעילויות קידום התעשייה לתת למשתמשים להבין את תעשיית הקלטת;

שנית, היא לארגן את פעילות האשראי איכות לתמוך ארגונים עם איכות טובה ומוניטין של מוצרים קלטת;

שלישית, היא לבצע פעילויות לטפח מוצרים המותג המפורסם ולשפר את התחרותיות של תעשיית הקלטת;

רביעית, זה לעשות עבודה טובה בתיאום של הארגון, ומדריכים ארגונים לא לעסוק בניהול הפסד תחרות פרועה.


זוג:Opp Tape Supper איכות טובה שקוף מחיר נמוך הבא:תיבת אריזה קלטת Bopp דבק עצמית בבית משרד בסיטונות

חקירה