תיבת אריזה קלטת Bopp דבק עצמית בבית משרד בסיטונות

תיבת אריזה קלטת Bopp דבק עצמית בבית משרד בסיטונות

שנג'ן Chengxing אריזה & חומר ושות', בע מ הוא אחד היצרנים הטובים ביותר צבע הקלטת, ברוכים הבאים לייבא צבע זול הקלטת מהמפעל שלנו. חומר פרטי מהיר: BOPP שימוש: קרטון איטום דבק בצד: חד צדדית דבק: סוג דבק אקרילי: לחץ רגישים כוללים: עמיד למים...

שוחח עכשיו

פרטי המוצר
הסרט מורכב משני חלקים, את המצע, הדבק. הפונקציה זו כדי לחבר שניים או יותר אובייקטים לא קשורים על ידי מליטה. היום, יצרן הקלטת להכיר לנו הקלטת:


ראשית, שכבה של דבק היה מוחל על פני השטח של הקלטת. מהאיכותיים המוקדם נגזר בעלי חיים וצמחים; במאה התשע עשרה, המרכיב העיקרי של הדבק היה גומי; ומשמשים כיום, פולימרים שונים. לאחר מכן, על פי היעילות של הקלטת, זה ניתן לחלק הקלטת בטמפרטורות גבוהות, סרט הדבקה דו-צדדי, סרט בידוד, קלטת מיוחדת, הקלטת רגיש ללחץ, למות לחתוך את הקלטת, וכו '. קלטות עם פונקציות שונות מתאימים לתעשיות שונות.
ש: מהו השימוש של הקלטת?

 

ת: ניתן להשתמש עבור איטום, פרסום, הדבקה, להגנה על מוצרים, מתפתל, וכו '. 

 

 


ש: כמה קלטות יש?

 

ת: באופן כללי, זה 24 לחמניות/קרטון, לחמניות 36/קרטון, לחמניות 48/קרטון, לחמניות 72/קרטון. הצרכים הספציפיים נשפטים על פי המפרט את הקלטת. 

  שאלה: איזה צבע יש הקלטת?

 

ת: ניתן להתאים אישית בהתאם לצבעה שעליך. באופן כללי, הצבעים הם שקוף, לבן, צהוב, שחור, אדום, וכד'.

 


 

    


שאלה: מה ההבדל בין הדפסה לחמניות 100 של קלטת והדפסה פיסת חומר?

 

ת: הדפסה פיסת חומר תפחית הרבה שגיאות, האיכות של ההקלטה המודפס הוא טוב יותר, האפקט לוגו הוא טוב יותר, ואת לחמניות 100 עשוי להיות מודפס ללא החומר מושלם. התפקיד של הקלטת ייצור ובחיים שלנו חשוב מאוד. הבאות היא יצרנית סיטונאית של קלטות להכיר לנו את הסיווג של הקלטת:


ראשית, על פי המצע, זה ניתן לחלק מבוססי בד קלטת המסיכה קלטת, קלטת נייר קראפט, הקלטת סיבים, טייפ PVC, PE קצף הקלטת. שנית, על פי היקף היישום, זה ניתן לחלק אזהרה הקלטת, מגן נייר דבק, עטיפת הקלטת הסרט, השטיח, סרט, סרט בידוד, איטום טייפ וקלטת מודול. שוב, לפי החדירה לשוק, זה יכול להיות מחולקת קלטת רגילה קלטת מיוחדת. בנוסף, על פי הטמפרטורה סביבת היישום, זה ניתן לחלק טמפרטורה נמוכה קלטת, קלטת בטמפרטורת החדר ואת הסרט בטמפרטורה גבוהה. בסופו של דבר, בהתאם הידבקות, זה יכול גם להיות מחולקת חד צדדית את הקלטת סרט הדבקה דו-צדדי.


זוג:דבק קלטת מים דבק Bopp בראון מחיר במפעל איכות מיטבית הבא:דבק Bopp סרט רעש נמוך אין בועה אישית

חקירה