Opp Tape Supper איכות טובה שקוף מחיר נמוך

Opp Tape Supper איכות טובה שקוף מחיר נמוך

שנזן Chengxing אריזה & חומר ושות 'בע"מ הוא אחד היצרנים הטובים ביותר קלטת צבע, מוזמן לייבא סרט צבע זול מהמפעל שלנו. פרטים נוספים חומר: BOPP שימוש: קרטון איטום צד דבק: חד צדדי דבק: אקריליק דבק סוג: רגיש ללחץ תכונה: Waterproof ...

שוחח עכשיו

פרטי המוצראת ההיבטים הבאים יש לציין עבור הבחירה של קלטת:


ראשית, הריח, אם הטעם חזק מאוד, יש ריח של ריח חמוץ, שימור של סרט זה הוא עני מאוד, במיוחד בסביבה טמפרטורה נמוכה, איטום אשר בעצם תקוע על הקרטון יהיה לפצח, חזק הטעם את tackiness הראשונית של היד עדיין דביק מאוד, אבל בקרוב משטח גומי יתייבש לאבד את colloidality שלה. באותו זמן, יהיו סדקים על פני השטח של הקלטת, אשר בשל ציפוי אחיד.


שנית, להסתכל על בהירות של הסרט, הקלטת נחות הכללי יהיה כהה יותר, ההסתברות של הקלטת סרט זה הוא גבוה מאוד, הכוח הוא גרוע.

שלישית, עובי הסרט יד מרגיש, הקלטת שמרגישה סרט קשה הוא בדרך כלל קטן יחסית, ואת המספר בפועל של מטרים יופחת בשל עובי הסרט. הסרט שנבחר לקלטת טובה הוא רך יחסית, והסרט נמתח ביד.

רביעית, להסתכל על צבע, שקוף יותר את המראה של קלטת שקופה, פחות את קלטת זיהומים, כדי להבטיח את הדבקה הרגילה של הקלטת, קלטת מתחת 100 מטר יש שקיפות מסוימת לראות את צינור הנייר. בחר את הסרט יכול גם לראות את פני השטח קלטת אם יש כתמים לבנים סדירים, סימן של זיהומים או דבק יבש לא ניתן לנגב ביד, מוצר זה בדרך כלל יש ריח.

5. במבט על צינור הנייר, הקלטת המשמש צינור נייר עבה הוא בדרך כלל עבור מטעה הצריכה. הייצור של הקלטת הוא התחיל מחו"ל, ולכן הקוטר הפנימי של צינור נייר של סרט הוא אחיד 7.6 ס"מ, אבל הקלטת נחותה הוא על עובי של צינור נייר. זה הרבה עבודה, ואת המצב הזה קשור לצרכנים רבים. אנשים רבים חושבים כי עבה יותר צינור נייר, גדול יותר את הטבעת החיצונית, יותר הקלטת הוא התגלגל, סוג זה של קוגניציה היא לא מדעית.

שישית, תסתכל על ההידוק, הקלטת מהמוצר המוגמר למחצה למוצר המוגמר מעובד על ידי המכונה להפשיט, יש מתח מסוים, המתח גדול, הקלטת תהיה חבויה היטב, הקלטת צריכה להיות מגולגלת מסודר על פי השגרה, ולכן אין פער בקלטת, ואת מידת מליטה של הדבק לאוויר הוא קטן, אשר יכול להאריך את חיי המדף של הקלטת ולמקסם את הידבקות של הקלטת. בנוסף, עבור סרט נחות, כי הוא מכיל זיהומים, הדבק הוא אחיד והוא מגולגל. לא יהיו בעיות בזמן של המוצר המוגמר, אבל הזמן יתחיל להופיע קצת יותר. הקלטת עם הפער הוא אופייני להפשיל ביצועים, ולכן הדרך הטובה ביותר לבחור את שתי קלטות היא להרגיש את המשקל.

אנו מתעקשים על הפעולה בפועל של מנגנון ההפעלה של החברה, איכות המוצר, חדשנות טכנולוגית ויתרונות שירות ללקוח, כך שלקוחות יקבלו הטבות מוחשיות.
ש: אתה משתמש בסרט מתיחה לשימוש במכונה. האם יש לך מכונה שמשתמשת בסרט מתיחה?

תשובה: בגלל הסרט למתוח את המכונה משמש יחד עם הסרט למתוח, פיתחנו קו הייצור מכונת יום אחד, ויש לנו מכונת הסרט למתוח למכירה.


 


ש: מהו סרט מיני למתוח?

A: הסרט למתוח מיני הוא קטן יחסית, ויש הליבה המורחבת בקצה אחד לשימוש קל. ניתן לדמיין את הצורה כרימון גדול יותר. 


ש: מהו השימוש בקלטת?

A: ניתן להשתמש עבור איטום, פרסום, הדבקה, הגנה על מוצרים, מפותל, וכו '

 
ש: כמה קלטות יש?

A: בדרך כלל, זה 24 לחמניות / קרטון, 36 לחמניות / קרטון, 48 לחמניות / קרטון, ו 72 לחמניות / קרטון. הצרכים הספציפיים נשפטים על פי מפרט הקלטת.


ש: אילו סוגי קלטות יש?

ת: ניתן לחלק את הקלטת לקלטת שקופה, להדפסת קלטת וקלטת צבע בהתאם לצבע; על פי הפונקציה, זה יכול להיות מחולק קלטת רגילה, קלטת רעש נמוכה, לא סרט בועה, קלטת שקוף סופר וכן הלאה. 


ש: איך הוא כמות הקלטת מועבר פחות?

ת: כמות הקלטת קטנה. אנחנו בדרך כלל לבחור משלוח מהיר (3-9 ימים), ואתה יכול גם לבחור את שיטת ההובלה בהתאם לצרכים שלך.


 בידוד קלטת תהליך הייצור


סרט בידוד מתייחס לקלטת בשימוש על ידי חשמלאים כדי למנוע דליפה בידוד.

תהליך הייצור: עשוי סרט כלוריד פוליוויניל כחומר בסיס, מצופה גומי סוג דבק רגיש לחץ.

סרט בידוד מבודד המיוצר על ידי מפעל הקלטת מתייחס קלטת בשימוש על ידי חשמלאים כדי למנוע דליפה בידוד. ידוע גם בידוד קלטת, קלטת, המורכב קלטת בסיס ושכבת דבק רגיש ללחץ. סרט הבסיס עשוי בדרך כלל של בד כותנה, בד סיבים סינתטיים וסרט פלסטיק. שכבת גומי עשוי גומי tackifying שרף סוכן הרכבה אחרים, ויש לו דבקות טובה וביצועים בידוד מעולה. בידוד קלטת יש בידוד טוב, התנגדות הלחץ, retardancy להבה, התנגדות מזג האוויר, וכו 'זה מתאים חיבור חוט בידוד בידוד חשמלי.

קלטות בידוד המיוצר על ידי מפעל הקלטת נמצאים בשימוש נרחב חשמלאים כגון ההלבשה, המפרקים, חותמות בידוד של חוטים בשימוש מתחת 380V. תהליך הייצור יש שתי שיטות: שיטת שפשוף ואת שיטת ציפוי.

תהליך הייצור: עשוי סרט פוליוויניל כלורי כמו מצע ומצופה גומי סוג דבק רגיש לחץ.

בתהליך של שימוש בחשמל, אנשים הבחינו כי אזור חתך של חומר כבל החשמל יש השפעה על השימוש הבטוח של ציוד חשמלי, אבל לעתים קרובות את סרט בידוד המיוצר על ידי מפעל הקלטת לא שולם מספיק תשומת לב משותפת. כיום, הנחת קווי הכוח מסובכת יותר ויותר, וכולם תחת רצפת העץ, בקיר, במחיצות ובמחתרת הרטובה או במים. אם הסרט בידוד משמש בצורה לא נכונה, דליפה חשמלית תתרחש, מסכן את הביטחון האישי. לכן, עלינו להשתמש בקלטת בידוד כראוי. מחבר כבל החשמל מחולק לחיבור "+" מילה, "-" שיטת חיבור מילה, "T" שיטת חיבור מילה. המפרק צריך להיות עטוף היטב, חלקה ללא גרגר. אחרת, לפני הראש חוט מנותק, זה צריך להיות לחוץ קלות עם חותך תיל, ואז הפצע סביב יציאת הלחץ, ולאחר מכן התנודד שמאלה וימינה, חוט יהיה מנותק במפרק. אם המפרק נמצא במקום יבש, תחילה לעטוף 2 שכבות עם בידוד סרט שחור, ואז לעטוף 2 שכבות של סרט פלסטיק, ולאחר מכן למתוח כ -200% עם בידוד סרט דביק, לעטוף 2 ~ 3 שכבות, ולבסוף לעטוף 2 שכבות של קלטת פלסטיק.

בגלל הקלטת פלסטיק המיוצר על ידי מפעל הקלטת ישירות יש חסרונות רבים: סרט פלסטיק קל להיות במקומה ונפתח במשך זמן רב; כאשר העומס החשמלי כבד, המפרק מחומם, קלטת הפלסטיק קלה להימס ולהתכווץ; מחבר הכוח הוא סחט בתיבה צומת, ואת מפרק יש קוצים כאשר קל לנקב את הקלטת הפלסטיק וכן הלאה.


זוג:הקלטת Bopp פלסטיק ערב מותאם אישית חמה למכירה שקוף הבא:דבק קלטת מים דבק Bopp בראון מחיר במפעל איכות מיטבית

חקירה