אריזה קלטת במפעל ישיר מכירה זול אישית בופ אריזה אריזה עם לוגו מודפס

אריזה קלטת במפעל ישיר מכירה זול אישית בופ אריזה אריזה עם לוגו מודפס

שנזן Chengxing אריזה & חומר ושות 'בע"מ הוא אחד היצרנים הטובים ביותר קלטת צבע, מוזמן לייבא סרט צבע זול מהמפעל שלנו. פרטים נוספים חומר: BOPP שימוש: קרטון איטום צד דבק: חד צדדי דבק: אקריליק דבק סוג: רגיש ללחץ תכונה: Waterproof ...

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

משפחה קלטת קלטת:

1, ניתן להשתמש כדי מקל שיער, בדרך כלל כאשר ניקוי בבית, אנחנו יכולים למצוא הרבה שיער על הקרקע, ובדרך כלל לא לגמרי לנקות, עבור שיער אלה ניתן לנקות עם סרט, קל זה מהיר ויעיל הסרת שיער.

2, קלטת יכול לשמש גם חבל, יכול צרור כמה דברים, נוח יותר, ולא יגרום לידיים שלנו נפגע.

3, הקלטת יש גם את הפונקציה של המחק, אתה יכול לשנות את הקלדת, וכאשר אנו בעבודת יד כמה עבודות יד, זה בדרך כלל יכול לשמש כדי לעזור הקשר.

ש: האם אני יכול להתאים אישית את המוצר שלי?

A: אנחנו יכולים להפוך את המוצר בהתאם לדרישות שלך. ש: כיצד להעביר לארוז?

ת: אתה יכול לעשות 9 לחמניות של קופסה, 6 לחמניות של תיבה, 4 לחמניות של קופסה, 2 לחמניות של קופסה, 1 רול וקופסא, אתה צריך לראות את המפרט כדי לקבוע. עם זאת, הסרט למתוח את המכונה הוא אחד רול מקרה אחד.

  ש: מהו MOQ?

ת: MOQ הוא הכמות המינימלית שאתה צריך לרכוש, ואתה יכול לעשות את זה על ידי MOQ.

  


BOPP קלטת הסרט עובי המדידה הוא אחד הפריטים בדיקה בסיסיים לתעשיית ייצור הסרט. כמה מדדי ביצוע אחרים של הסרט קשורים לעובי. ברור, אם עובי של אצווה של שכבה אחת הסרט אינו אחיד, זה לא רק להשפיע על חוזק מתיחה מאפייני המכשול של הסרט, אלא גם להשפיע על העיבוד הבא של הסרט. עבור סרטים מרוכבים, האחידות של עובי חשוב יותר, רק את עובי הכולל הוא אחיד, ואת עובי של כל שכבת שרף עשוי להיות אחיד. לכן, אם עובי הסרט אחיד, בין אם הוא עולה בקנה אחד עם הערך שנקבע מראש, ובין אם סטיית העובי נמצאת בטווח מסוים, אלה תנאים מוקדמים אם הסרט יכול לכלול אינדקסים מסוימים.

מדידת עובי הסרטים מחולקת למבחן מקוון ובדיקה לא מקוונת. עובי הסרט המוקדם ביותר הוא עובי מחוץ לקו טכנולוגיית מדידה. מאוחר יותר, עם התפתחות מתמשכת של טכנולוגיית ray, עובי מקוון מדידה ציוד מותקן עם קו הייצור הסרט התפתח בהדרגה. ב 1960s, עובי מקוון מדידה הטכנולוגיה כבר בשימוש נרחב, ועכשיו הוא מסוגל יותר לזהות את עובי של ציפוי מסוים של סרט. על עובי הקו מדידה עובי ולא מקוון עובי טכנולוגיית המדידה שונים לחלוטין בעקרון הבדיקה. על עובי הקו מדידה עובי בדרך כלל מאמצת שיטת המדידה הלא מגע כגון טכנולוגיית ray, ולא מקוון עובי טכנולוגיית המדידה בדרך כלל מאמצת שיטת מדידה מכנית או מבוסס על הטכנולוגיה הנוכחית אדי או אינדוקציה אלקטרומגנטית. שיטת המדידה העיקרון משתמשת גם בטכנולוגיה עובי אופטי מדידה וטכנולוגיה מדידה עובי קולי.


זוג:Bopp קלטת לייצא אל העולם נקה קרטון אריזה Bopp קלטת הבא:BOPP סרט דביק עצמי מחיר במפעל Heatmel

חקירה